Aktualności

31 grudnia 2021

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Z okazji nadchodzącego Nowego 2022 roku, wszystkim sympatykom, kibicom oraz sponsorom RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki życzymy: wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech Nowy Rok obfituje w szczęśliwe wydarzenia oraz sukcesy sportowe Naszego Klubu przynoszące wiele satysfakcji i radości.
24 grudnia 2021

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen ciepła, miłości i wytchnienia od codziennych obowiązków. Z tej okazji Zarząd RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. wraz ze składem redakcyjnym oficjalnej strony internetowej klubu wszystkim pracownikom, kibicom i sympatykom zielono-czerwonych składają najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby nadchodzące chwile upłynęły Państwu w radosnej i rodzinnej […]
23 grudnia 2021

Świąteczne atrakcje dla bramkarzy i zawodników Akademii

Pełen sportowych, piłkarskich atrakcji był środowy trening bramkarzy Akademii Piłkarskiej Lechia Tomaszów Mazowiecki, w którym uczestniczyli również niektórzy zawodnicy Akademii. Adepci futbolu mieli okazję odbyć zajęcia z Pawłem Lenarcikiem oraz porozmawiać na wideo-rozmowie z Bartłomiejem Drągowskim.
22 grudnia 2021

Rocznik 2008 czwarty w województwie

W ramach ostatniej kolejki spotkań 1 ligi wojewódzkiej C2 Trampkarz (najwyższa klasa rozgrywkowa w tej kategorii wiekowej) Lechia wygrała z drużyną Pilicy Tomaszów Mazowiecki. Dzięki tej wygranej zielono-czerwoni zajęli ostatecznie czwarte miejsce w lidze. Do trzeciego miejsca zabrakło tylko dwóch punktów.
21 grudnia 2021

Lechia najlepszą drużyną w turnieju Harry Cup

Drużyna Akademii Piłkarskiej Lechia Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2008 uczestniczyła w turnieju „HARY CUP” 2021 rozgrywanym na boiskach Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi. W turnieju uczestniczyło 9 drużyn. Zgodnie z regulaminem turnieju wszystkie drużyny zostały przydzielone do jednej grupy i mecze odbywały się systemem każdy z każdym.
20 grudnia 2021

Udany występ rocznika 2008 na Podhalu

Drużyna Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2008 uczestniczyła w Międzynarodowym Turnieju „PODHALE CUP 2021” rozgrywanym na boiskach w Nowym Targu oraz w Czarnym Dunajcu. W turnieju uczestniczyło dwadzieścia drużyn, w tym jedna drużyna z Ukrainy.