Galeria zdjęć

7 lutego 2021

Galeria zdjęć z meczu z ŁKS II Łódź

Sparingiem z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego zakończyli piąty tydzień przygotowań do ligowej wiosny piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Mecz kontrolny z mistrzem jesieni IV ligi łódzkiej mimo porażki był bardzo pożytecznym sprawdzianem. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z tego spotkania.
31 stycznia 2021

Galeria zdjęć z Grodziska Mazowieckiego

28 stycznia 2021

Galeria zdjęć z meczu kontrolnego w Bełchatowie

W czwartym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki pokazali się z dobrej strony na tle pierwszoligowego GKS Bełchatów. Zielono-czerwoni mimo porażki pozostawili na rywalach zdecydowane wrażenie poziomem zaangażowania i waleczności. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii ze środowego sparingu.
24 stycznia 2021

Galeria z meczu sparingowego z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Drugi sobotni mecz kontrolny przyniósł podopiecznym trenera Dominika Bednarczyka cenne doświadczenie z trzecioligowym KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Spotkanie przyniosło sztabowi szkoleniowemu zielono-czerwonych sporo materiału do analizy. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.
24 stycznia 2021

Galeria zdjęć z meczu sparingowego z Orkanem Buczek

Przed nami pierwsza galeria zdjęć z sobotniego meczu kontrolnego Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni przegrali z czwartoligowym Orkanem Buczek 0:3 (0:2), a w składzie lechistów wystąpiło wielu testowanych graczy. Warto dodać, że w drugiej odsłonie pomiędzy słupkami stanął młody wychowanek z Akademii Piłkarskiej Lechii Oskar Sadowski.
10 stycznia 2021

Galeria zdjęć z gry wewnętrznej

Sobotnią grą wewnętrzną piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zakończyli pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Trener Dominik Bednarczyk podzielił swoich podopiecznych na dwie drużyny, w których po równo wystąpili doświadczeni zawodnicy jak i młodzi gracze z drużyny juniorów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze sparingu.
5 stycznia 2021

Galeria zdjęć z pierwszego treningu

Ruszyły przygotowania Lechii Tomaszów Mazowiecki do ligowej wiosny. Zielono-czerwoni wystartowali z treningami pod wodzą nowego szkoleniowca Dominika Bednarczyka. Pierwsze zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią i miały głównie charakter rozruchowy i wprowadzający. Zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć.
30 listopada 2020

Galeria zdjęć z meczu z Legionovią

W ostatnim meczu ligowym w tym roku piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki mogą mówić o wielkim pechu. Zielono-czerwoni prowadzili z faworytem z Legionowa 2:1 i stracili decydującego gola na 2:2 w 90. minucie spotkania. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego pojedynku. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
12 listopada 2020

Galeria zdjęć z meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Wysoka porażka Lechii Tomaszów Mazowiecki w Grodzisku Mazowieckim była szóstą przegraną z rzędu naszej drużyny. Piłkarze Pogoni od pierwszych sekund narzucili swój styl gry, a później powiększali przewagę bramkową. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze środowego meczu z wyjazdowego zielono-czerwonych.
2 listopada 2020

Galeria zdjęć z meczu Pelikan Łowicz – Lechia

Niestety w Łowiczu nie udało się przełamać. Lechia po walce przegrała z miejscowym Pelikanem. Nasz skład redakcyjny ze względu na zapowiadaną przez gospodarzy internetową transmisję wideo postanowił zająć się przygotowaniem obszernej galerii zdjęć. Zachęcamy zatem do obejrzenia fotografii.
11 maja 2020

Galeria zdjęć z pierwszego treningu po kwarantannie

Nasi piłkarze wrócili do zajęć treningowych na boisku. Niestety ze względów bezpieczeństwa trenowali w grupach. Pojawiliśmy się z aparatem na treningu i udało nam się zrobić kilka fotek. Zachęcamy do obejrzenia drobnej galerii zdjęć.
10 marca 2020

Galeria zdjęć z prezentacji Akademii Piłkarskiej

Przed spotkaniem ligowym drużyny seniorów doszło do prezentacji grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Kibicom, a w szczególności rodzicom zaprezentowały się wszystkie roczniki wraz z trenerami uczęszczające na zajęcia piłkarskie. Tą historyczną chwilę uwieczniła Anan Musierowicz dzięki, której możemy oglądać obszerną galerię zdjęć.