Galeria zdjęć

30 listopada 2020

Galeria zdjęć z meczu z Legionovią

W ostatnim meczu ligowym w tym roku piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki mogą mówić o wielkim pechu. Zielono-czerwoni prowadzili z faworytem z Legionowa 2:1 i stracili decydującego gola na 2:2 w 90. minucie spotkania. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego pojedynku. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
2 listopada 2020

Galeria zdjęć z meczu Pelikan Łowicz – Lechia

Niestety w Łowiczu nie udało się przełamać. Lechia po walce przegrała z miejscowym Pelikanem. Nasz skład redakcyjny ze względu na zapowiadaną przez gospodarzy internetową transmisję wideo postanowił zająć się przygotowaniem obszernej galerii zdjęć. Zachęcamy zatem do obejrzenia fotografii.
11 maja 2020

Galeria zdjęć z pierwszego treningu po kwarantannie

Nasi piłkarze wrócili do zajęć treningowych na boisku. Niestety ze względów bezpieczeństwa trenowali w grupach. Pojawiliśmy się z aparatem na treningu i udało nam się zrobić kilka fotek. Zachęcamy do obejrzenia drobnej galerii zdjęć.
10 marca 2020

Galeria zdjęć z prezentacji Akademii Piłkarskiej

Przed spotkaniem ligowym drużyny seniorów doszło do prezentacji grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Kibicom, a w szczególności rodzicom zaprezentowały się wszystkie roczniki wraz z trenerami uczęszczające na zajęcia piłkarskie. Tą historyczną chwilę uwieczniła Anan Musierowicz dzięki, której możemy oglądać obszerną galerię zdjęć.
10 marca 2020

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Sokół Ostróda

Emocje związane z inauguracyjnym meczem Lechii Tomaszów Mazowiecki z Sokołem Ostróda powoli opadły. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca pokazali prawdziwy zespołowy, waleczny i silny charakter, pokonując w osłabieniu lidera rozgrywek I grupy III ligi. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z tego meczu. Bardzo serdecznie dziękujemy autorce Annie Musierowicz.
1 marca 2020

Galeria zdjęć ze sparingu z Wartą Sieradz

Pewna wygrana Lechii Tomaszów Mazowiecki nad Wartą Sieradz 4:0 (3:0) to optymistyczny prognostyk przed startem zbliżającej się rundy wiosennej. Zielono-czerwoni wykonali podczas ośmiu tygodni świetną pracę. Poniżej prezentujemy drobną galerię zdjęć z ostatniego meczu kontrolnego w okresie przygotowawczym.
23 lutego 2020

Galeria zdjęć ze sparingu z Ceramiką Opoczno

Sobota  rano upłynęła zielono-czerwonym pod znakiem meczu kontrolnego z czwartoligową Ceramiką Opoczno. Szkoleniowiec Daniel Myśliwiec desygnował do gry w tym pojedynku m.in. dwóch wychowanków Akademii Piłkarskiej Lechii: Krzysztofa Pawlika i Mateusza Kosylaka. Tomaszowianie mimo dwukrotnego wyjścia na prowadzenie zremisowali 2:2. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania.
20 lutego 2020

Galeria zdjęć z czwartkowego treningu

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wkroczyli w decydujący etap przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w środę po raz pierwszy w tym roku weszli na naturalne boisko. Na płycie treningowej odbył się również czwartkowy trening, z którego prezentujemy drobną galerię zdjęć. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
13 lutego 2020

Czwartkowy trening w obiektywie (foto)

Przy bardzo ładnej słonecznej pogodzie przyszło trenować w czwartkowe popołudnie piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca odbyli jednostkę treningową na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Poniżej prezentujemy drobną galerię zdjęć.
9 lutego 2020

Galeria zdjęć ze sparingu Pelikan Łowicz – Lechia

Przy bardzo ładnej słonecznej pogodzie przyszło rozgrywać sobotni sparing w Łowiczu piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni niestety przegrali z miejscowym Pelikanem 0:2 (0:0). Podopieczni trenera Daniela Myśliwca wykonali jednak dobrą pracę, która z całą pewnością zaprocentuje w meczach o ligowe punkty w wiosennej rundzie rewanżowej I grupy III ligi. Poniżej […]
8 stycznia 2020

Pierwszy trening Lechii w obiektywie (foto)

Rozpoczęcie przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej to znak, że piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki czeka ciężka praca na treningach. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca we wtorek odbyli pierwsze zajęcia. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nich również naszego obiektywu. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego spotkania zielono-czerwonych po przerwie świątecznej.
22 grudnia 2019

Galeria zdjęć z drugiego dnia szkolenia z pierwszej pomocy

Przed nami druga galeria zdjęć ze szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Drugiego dnia cenne umiejętności nabyli: chłopcy z rocznika 2004 i 2010 trenera Wiktora Kuty, chłopcy z rocznik 2012 trenera Daniela Lawerskiego oraz podopieczni trenerów Patryka Jakubczyka i Łukasza Buczkowskiego z rocznika 2011 B.