Galeria zdjęć

12 września 2021

Galeria zdjęć z meczu z Unią Skierniewice

Remis 1:1 (0:1) to wynik sobotniego meczu 8. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Unią Skierniewice. Goście mogli mówić o dużym szczęściu, że wywieźli z Tomaszowa Mazowieckiego jeden punkt. Wspomniał o tym trener Unii Piotr Kocęba. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pojedynku Lechii z Unią.
22 sierpnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z ŁKS II Łódź

Bardzo dobra gra i bardzo ważne zwycięstwo tak krótko, ale jak najbardziej trafnie można opisać sobotnie spotkanie zielono-czerwonych z ŁKS II Łódź. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka zachwycili zgromadzonych kibiców i należą nadal do ścisłej czołówki ligowej tabeli. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z ŁKS II Łódź, która dostępna […]
14 sierpnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Bronią Radom

Po raz pierwszy w historii piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozgrywali mecz przed własną publicznością na boisku głównym Stadionu Miejskiego pod skrzydłami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Organizacyjnie i piłkarsko zielono-czerwoni wypadli bardzo dobrze. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z Bronią Radom.
8 sierpnia 2021

Galeria zdjęć z meczu Mamry Giżycko – Lechia

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w sobotę zainaugurowali nowy sezon 2021/2022. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka po pierwszy komplet punktów udali się na najdalszy wyjazd w rozgrywkach, czyli do Giżycka na Warmię i Mazury. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z meczu z Mamrami.
1 sierpnia 2021

Galeria zdjęć z meczu kontrolnego z Rakowem II

Ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej nowego sezonu 2021/2022 I grupy III ligi zakończył się dla Lechii Tomaszów Mazowiecki zwycięsko. Tomaszowianie wygrali 3:2 z Rakowem II Częstochowa (I grupa IV ligi śląskiej). Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania, która dostępna jest poniżej.
24 lipca 2021

Galeria zdjęć z meczu sparingowego z Omegą Kleszczów

Piątkowy wieczór minął pod znakiem piątego meczu kontrolnego przed zbliżającym się nowym sezonem 2021/2022 I grupy III ligi. Zielono-czerwoni po pierwszej odsłonie przegrywali z miejscową Omegą Kleszczów, ale w drugiej połowie odwrócili losy pojedynku i zdecydowanie wygrali. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z tego spotkania.
22 lipca 2021

Galeria z meczu kontrolnego z KS Paradyż

Wygrany sparing w Wielkiej Woli z czwartoligowym beniaminkiem KS Paradyż był dla piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki pierwszym wygranym sprawdzianem podczas przygotowań do nowego sezonu 2021/2022 I grupy III ligi. Trener Dominik Bednarczyk desygnował do gry głównie młodych i testowanych zawodników. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z środowego meczu.
18 lipca 2021

Galeria zdjęć z meczu sparingowego z Wartą Sieradz

Drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki niestety nieznacznie przegrali z Wartą Sieradz 2:3. W porównaniu do meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w tym pojedynku zagrał bardzo młody skład. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z sobotniego sparingu.
7 lipca 2021

Galeria zdjęć z pierwszego treningu piłkarzy przed sezonem 2021/2022

Za sobą pierwsze zajęcia w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej nowego sezonu 2021/2022 I grupy III ligi mają piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni we wtorek 7 lipca spotkali się na pierwszym treningu. Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszych zajęć przygotowawczych.
13 czerwca 2021

Galeria zdjęć z wyjazdowego meczu w Wikielcu

Wielka determinacja, gol dający prowadzenie, czerwona kartka, walka o korzystny wynik i olbrzymi wybuch radości po końcowym gwizdku tak w skrócie można opisać wczorajszy mecz zielono-czerwonych z GKS Wikielec. Trzy punkty zdobyte i III liga zostaje w Tomaszowie Mazowieckim. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć.
6 czerwca 2021

Galeria zdjęć z meczu z KS Wasilków

Ostatni mecz Lechii Tomaszów Mazowiecki w tym sezonie na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów z KS Wasilków nie był porywającym widowiskiem. Zielono-czerwoni wykonali jednak główne zadanie i sięgnęli po trzy punkty. Tym samym lechiści są coraz bliżej utrzymania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego spotkania.
30 maja 2021

Galeria zdjęć z derbowego meczu w Radomsku

Lechia Tomaszów Mazowiecki pokazała waleczny charakter i po trudnym meczu zdobyła cenny punkt w derbowym pojedynku z RKS Radomsko. Zielono-czerwoni starali się strzelić w końcówce zwycięskiego gola, ale zabrakło odrobiny szczęścia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego pojedynku.