Rocznik 2010

Klasa rozgrywkowa "D2 MŁODZIK"

DSCN5018

TRENERZY


 

Wiktor KUTA

Pierwszy Trener rocznika 2010

506 445 779


Licencja "UEFA B"

Informacje

Kadra

Bartłomiej
ROŻEJ


Dawid
AMBROZIK


Dawid
KOWALCZYK


Maciej
BALCERCZYK.


Jakub
JĘDRZEJCZYKMaciej
JARZĘBSKI


Nataniel
GRZYWACZ


Stanisław
KRUL


Szymon
NABIAŁEK


Szymon
WYSMYKTomasz
SĘK


Adrian
ZDZIECH


Aktualności Rocznika 2010

1 marca 2024

Malinowa sponsorem Akademii Piłkarskiej

Miło nam poinformować, że grono sponsorów Akademii Piłkarskiej Lechii powiększyło się o kolejną znaną markę. Nowym sponsorem została bowiem Malinowa (sala weselna, mini market, catering, obiady na dowóz i imprezy okolicznościowe). Dziękujemy za wsparcie i liczymy na owocną współpracę.
26 lutego 2024

Zawodnicy Akademii na meczu Ekstraklasy

Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki z roczników 2010 i 2011 wraz z trenerami i rodzicami w niedzielne popołudnie wybrali się na mecz PKO Bank Polski Ekstraklasy: Widzew Łódź – Górnik Zabrze.
22 lutego 2024

Bartosz Bogus z profesjonalnym kontraktem w Lechii

Zawodnik Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2007 Bartosz Bogus podpisał profesjonalny kontrakt z seniorską drużyną zielono-czerwonych. To pierwszy wychowanek tomaszowskiego klubu, który swoją ciężką pracą na treningach zapracował sobie na to wyróżnienie. Umowa została podpisana do 31 grudnia 2026 roku.
1 lutego 2024

Monika Kwiatkowska fizjoterapeutą Akademii Piłkarskiej

Rozwój Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki nabiera tempa. Po pozyskaniu trenera mentalnego oraz trenera motorycznego do sztabu dołączyła fizjoterapeutka Monika Kwiatkowska. Tym samym młodzi zawodnicy Lechii w najbliższym czasie w pełni będą mogli korzystać z profesjonalnych zabiegów poprawiających sprawność.