Rocznik 2011A

Klasa rozgrywkowa "E1 ORLIK"

2011A kadra (6)

TRENERZY


 

Paweł IDZIKOWSKI

Trener rocznika 2011 A

502 303 728


Licencja "UEFA A"

Informacje

Kadra

Adam
SOBCZAK


Alan
MAGIER


Dawid
CIEŚLIK


Filip
BOGUSZ


Jan
BIELASKacper
CHMIELEWSKI


Kacper
PRASEK


Marcel
BERŁOWSKI


Michał
MAKUCH


Miłosz
SZYMAŃSKIOliwier
GOŹDZIK


Oliwier
JĘDRZEJEWSKI


Wojciech
DEKA


Wojciech
PRZYBYŁEK


Aktualności Rocznika 2011 A

4 czerwca 2024

Dzień Dziecka z Akademią Piłkarską Lechii za nami

To było naprawdę świetne wydarzenie dla podopiecznych Akademii Piłkarskiej Lechii oraz wszystkich dzieci. W piątek 31 maja na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 5/7 odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Przez blisko cztery godziny nie brakowało świetnej zabawy zwieńczonej wspólnym wyjazdem na mecz do Skierniewic.
31 maja 2024

Zielono-czerwony rozkład jazdy (1-3 czerwca)

Rozpoczyna się czerwiec, a wraz z nim rozgrywki zespołów młodzieżowych wkraczają w decydującą fazę. Tym razem zmagania futbolowe rozłożyły się na trzy dni (od soboty do poniedziałku). W tym czasie drużyny młodzieżowe rozegrają sześć meczów i wezmą udział w trzech turniejach. dla ułatwienia przedstawiamy zielono-czerwony rozkład jazdy.
22 maja 2024

Zielono-czerwony rozkład jazdy (25-26 maja)

Kolejny piłkarski weekend przed nami. Zmagania toczyć się będą w sobotę i niedzielę. W tym czasie drużyny młodzieżowe rozegrają siedem meczów i wezmą udział w trzech turniejach Okręgowego Związku Piłki Nożnej i Kolakowski Cup. Postanowiliśmy więc dla ułatwienia przedstawić zielono-czerwony rozkład jazdy, czyli plan spotkań.
17 maja 2024

Zielono-czerwony rozkład jazdy (18-19 maja)

Kolejny piłkarski weekend przed nami. Zmagania toczyć się będą w sobotę i niedzielę. W tym czasie drużyny młodzieżowe rozegrają siedem meczów i wezmą udział w trzech turniejach Okręgowego Związku Piłki Nożnej i Mistrzostw Mazowsza. Postanowiliśmy więc dla ułatwienia przedstawić zielono-czerwony rozkład jazdy, czyli plan spotkań.