team-02team-02team-02team-02
  • Aktualności
  • Klub
    • Historia
    • Władze
    • Stadion
    • Bilety
    • Kibice
    • Herb
  • Drużyna
    • Kadra
    • Sztab
    • Akademia Piłkarska
  • Rozgrywki
    • Terminarz
    • Tabela
  • Galeria
  • Sponsorzy
  • Kontakt
  • Media
  • Galeria
  • Sponsorzy
  • Kontakt
  • Media

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki są w trzecim tygodniu przygotowań do nowego sezonu I grupy III ligi. Podopieczni trenera Huberta Błaszczaka pracują na pełnych obrotach zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Tradycyjnie tydzień zakończy mecz kontrolny, który zielono-czerwoni rozegrają na Stadionie Miejskim.

Po wygranym meczu kontrolnym z Liderem Włocławek, trener Hubert Błaszczak dał swoim podopiecznym wolną niedzielę. Lechiści w poniedziałek 13 lipca rozpoczęli trzeci tydzień przygotowań. Tego dnia najpierw o godzinie 9:00 spotkali się w siłowni, a przed wieczorem o godzinie 18:00 odbyli trening na boisku.

We wtorek i środę zielono-czerwoni ćwiczyli po południu, a w czwartek (16 lipca) mieli wolne. W piątek nasz zespół odbędzie jedną jednostkę treningową przed południem, a w sobotę 18 lipca o godzinie 11:00 na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w swoim czwartym meczu sparingowym, podejmie ligowego rywala Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Spiker
Spiker

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *



© 2021 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. All Rights Reserved.
      cze 7 15:00 Legia II Warszawa 3 Lechia Tomaszów Maz. 2