Informacje dla Kibiców

23 kwietnia 2019

Wsparcie kibiców nie zna granic – był doping w Ostródzie

Brakuje nam już słów uznania dla kibiców Lechii Tomaszów Mazowiecki. Fani zielono-czerwonych mimo świątecznego zgiełku w Wielki Piątek przejechali ponad 600 kilometrów (do Ostródy i z powrotem), aby wspierać podopiecznych trenera Daniela Myśliwca. Nieliczna, ale głośna grupka kibiców wielokrotnie zaznaczyła swoją obecność na stadionie.
9 kwietnia 2019

Kibice Lechii w Łowiczu na wysokim poziomie

Już po raz kolejny z rzędu fani Lechii Tomaszów Mazowiecki w zorganizowanej grupie dopingowali swoich piłkarzy. W Łowiczu pojawiła się około czterdziestoosobowa grupa fanów znad Pilicy. Sympatycy zielono-czerwonych głośnym dopingiem wspierali podopiecznych trenera Daniela Myśliwca, a zespół był bliski pierwszej wyjazdowej wygranej w tym roku.
14 marca 2019

Mecz otwarcia

Wszyscy na stadion! Już w najbliższą niedzielę – 17 marca o godz. 11:00 Lechia Tomaszów zmierzy się z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Będzie to pierwszy mecz ligowy naszej drużyny w nadchodzącej rundzie, dlatego już teraz zapraszamy WSZYSTKICH na stadion przy ul. Nowowiejskiej. Zabierz rodzinę, znajomych i znajomych ich znajomych, abyśmy jak […]