Aktualności

31 maja 2023

Piłkarskie Przedszkole pokazowo w Wąwale

Piłkarskie Przedszkole Lechii Tomaszów Mazowiecki tym razem udało się w plener. Przedstawiciele klubu wraz z maskotką zawitali do przedszkolaków z Wąwału. Nie brakowało dobrej zabawy, zadań na świeżym powietrzu, zdjęć, a przede wszystkim uśmiechów najmłodszych, którym spotkanie bardzo się spodobało.
30 maja 2023

Artur Dunajski: Byliśmy za słabo zorganizowani w obronie

Trochę już minęło od czasu meczu z Błonianką Błonie. Rywale, którzy już powoli żegnali się z rozgrywkami III ligi wygrali w Tomaszowie Mazowieckim i nadal liczą się w walce o utrzymanie. Po spotkaniu tym razem Lokalni Patrioci poprosili o komentarz Artura Dunajskiego. Co powiedział? Wystarczy przeczytać.
28 maja 2023

Domowa porażka z Błonianką Błonie

W spotkaniu kończącym 31. kolejkę I grupy III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała z Błonianką Błonie 0:2 (0:1). Zielono-czerwoni przeważali w pierwszej odsłonie, ale w końcówce stracili gola po kontrze rywali. Po zmianie stron podopieczni trenera Mateusza Milczarka walczyli o korzystny wynik, ale to goście zgarnęli komplet punktów.
25 maja 2023

Dominik Pecyna: „Szczęście nie było po naszej stronie”

Pelikan Łowicz udanie zrewanżował się zielono-czerwonym za pucharową porażkę sprzed dwóch tygodni i tym razem wygrał 0:2 (0:0). Mimo przegranej podopieczni trenera Mateusza Milczarka przez większość meczu byli stroną przeważającą. Zabrakło odrobiny szczęścia przy finalizacji akcji. Po spotkaniu o kilka słów komentarza Dominika Pecynę poprosili Lokalni Patrioci.
24 maja 2023

Udany rewanż Pelikana Łowicz

W rozegranym w środowe późne popołudnie meczu 30. kolejki I grupy III ligi piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki przegrali 0:2 (0:0) z Pelikanem Łowicz. Zielono-czerwoni przeważali przez większość spotkania, prowadzili grę i kreowali groźne akcję, ale to rywale wykorzystali dwie szybkie kontry i to oni sięgnęli po bardzo ważne trzy punkty.
20 maja 2023

Kamil Lewiński: Brońcie z nami wspólnie „Twierdzy Tomaszów”

Wyjazdowa porażka z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:2 (2:0) oddaliła zielono-czerwonych od ścisłej czołówki rozgrywek. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka do ostatnich minut walczyli w Grodzisku Mazowieckim o korzystny wynik. Po meczu o podsumowanie Lokalni Patrioci poprosili Kamila Lewińskiego. Jego wypowiedź prezentujemy poniżej.
19 maja 2023

Z Grodziska Mazowieckiego wracamy na tarczy

Do ostatnich sekund o korzystny wynik walczyli piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w wyjazdowym meczu 29. kolejki I grupy III ligi. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka przegrali z wyżej notowaną Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:2 (2:0). Zielono-czerwoni dwukrotnie zdobywali kontaktowego gola, ale do uzyskania cennego remisu zabrakło trochę szczęścia.
15 maja 2023

Kamil Cyran: „Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji”

Lechia Tomaszów Mazowiecki była blisko wygranej i zdobycia cenny trzech punktów w starciu z Jagiellonią II Białystok. Niestety zielono-czerwoni w końcówce meczu stracili bramkę i zremisowali 1:1. Jak to spotkanie skomentował Kamil Cyran, którego o wypowiedź poprosili Lokalni Patrioci? Wystarczy przeczytać poniższy materiał.
14 maja 2023

Z Jagiellonią II na remis

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki podzielili się punktami z Jagiellonią II Białystok. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka prowadząc po rzucie karnym wykorzystanym przez Kamila Szymczaka nie byli w stanie doprowadzić zwycięstwa do końcowego gwizdka, tracąc bramkę w końcówce i remisując ostatecznie 1:1 (0:0).
11 maja 2023

Kamil Szymczak: „Charakteru nie można nam odmówić”

Do emocjonujących końcówek meczów w wykonaniu zielono-czerwonych chyba trzeba się przyzwyczaić. W środowym spotkaniu półfinału wojewódzkiego Pucharu Polski lechiści mimo, że przegrywali i grali w dziesiątkę to zdołali wyrównać i strzelić zwycięskiego gola na wagę awansu. Lokalni Patrioci po meczu poprosili o kilka słów komentarza Kamila Szymczaka