Aktualności

2 grudnia 2020

Kibice wspierali Lechię mimo pandemii

Ligowe granie w tym roku zostało oficjalnie zakończone. W ostatnim meczu piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki na głównym boisku Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów zremisowali z Legionovią Legionowo 2:2 (2:1). Mimo pandemicznych obostrzeń i braku możliwości wpuszczenia kibiców na obiekt zielono-czerwoni mogli zawsze liczyć na swoich fanów.

Skrót meczu z Legionovią (wideo)

W bardzo zmiennych warunkach przyszło rywalizować piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki w ostatnim meczu o ligowe punkty w tym roku. Można powiedzieć, że zielono-czerwoni rozpoczęli pojedynek z Legionovią Legionowo w aurze jesiennej, a zakończyli w zimowej. Zachęcamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.
1 grudnia 2020

Wypowiedzi po meczu z Legionovią

Bardzo niewiele brakowało, a piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki dopisaliby trzy punkty do swojego dorobku w starciu z Legionovią Legionowo. Przyjezdni wyrównali w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Po spotkaniu zarówno Kamil Szymczak jak i Mateusz Awdziewicz zwracali uwagę na zaangażowanie w tym meczu i wsparcie kibiców.
30 listopada 2020

W ostatnim meczu ligowym w tym roku piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki mogą mówić o wielkim pechu. Zielono-czerwoni prowadzili z faworytem z Legionowa 2:1 i stracili decydującego gola na 2:2 w 90. minucie spotkania. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego pojedynku. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
29 listopada 2020

Remis z Legionovią w ostatnim meczu

W ostatnim oficjalnym meczu w tym roku piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali z Legionovią Legionowo 2:2 (2:1) ramach 18. kolejki I grupy III ligi. Zielono-czerwoni pokazali prawdziwy waleczny charakter i mogą mówić o dużym pechu, ponieważ decydującą bramkę stracili w 90. minucie meczu.
28 listopada 2020

Zdobyć ostatnie punkty w tym roku – zapowiedź meczu z Legionovią

To będzie ostatni mecz o punkty w rozgrywkach I grupy III ligi. W ramach 18. kolejki Lechia Tomaszów Mazowiecki w niedzielę 29 listopada o godzinie 11:00 podejmie na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów spadkowicza z II ligi Legionovię Legionowo. Zielono-czerwoni staną zatem przed szansą przełamania fatalnej serii w […]
27 listopada 2020

Just4Football oficjalnym partnerem Lechii

Lechia Tomaszów Mazowiecki dołączyła do grona Partnerów firmy Just4Football i marki ZINA. Trzecioligowiec rozpoczął współpracę, która ma stanowić jeden ze strategicznych punktów rozwoju klubu, a obowiązywać będzie przez co najmniej trzy najbliższe lata. Od nowego roku dorośli piłkarze, a także młodzi adepci futbolu z akademii otrzymywać będą odzież i sprzęt […]
26 listopada 2020

Kamil Żmijewski głównym arbitrem z Legionovią

Arbiter z Wydziału Sędziowskiego Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej Kamil Żmijewski będzie rozjemcą spotkania 18. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki zmierzy się z Legionovią Legionowo. Spotkanie odbędzie w niedzielę 29 listopada o godzinie 11:00 na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów.
24 listopada 2020

Zaległy mecz z Błonianką przełożony na wiosnę

Znamy termin zaległego meczu 14. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Błonianką Błonie. Spotkanie odbędzie się dokładnie w niedzielę 7 marca o godzinie 11:00 na głównym boisku Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów.
21 listopada 2020

Przełamanie Lechii w Elblągu

W swoim ostatnim meczu wyjazdowym w tym roku w ramach 17. kolejki I grupy III ligi piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali bezbramkowo z Concordią Elbląg. Tym samym zielono-czerwoni przerwali serię porażek i po ośmiu meczach zdobyli punkt.