Aktualności

16 stycznia 2021

Rocznik 2009 z Pucharem Prezesa MAKiS

Akademia Piłkarska Lechia Tomaszów Mazowiecki rocznik 2009 wygrała halowy turnieju o Puchar Prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu Krzysztofa Maciaszczyka, który odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Podopieczni trenera Radosława Wilczyńskiego w wielkim finale wygrali z Widzewem Łódź.
16 stycznia 2021

Wygrana ze Skalnikiem w pierwszym sparingu

W swoim pierwszym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym do ligowej wiosny piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali z czwartoligowym Skalnikiem Sulejów 5:0 (5:0). Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka spotkanie rozstrzygnęli już w pierwszej połowie, kiedy strzelili rywalom wszystkie bramki.
15 stycznia 2021

W sobotę jednak ze Skalnikiem Sulejów

Kończy się drugi tydzień przygotowań piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki do rundy wiosennej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka zakończą go pierwszym meczem kontrolnym. Rywalem tomaszowian będzie czwartoligowy Skalnik Sulejów, a spotkanie odbędzie się w sobotę 16 stycznia o godzinie 11:00.
14 stycznia 2021

Podziękowania konserwatorom za ciężką pracę

Sypnęło śniegiem w całej Polsce i białego puchu jest bardzo dużo również w Tomaszowie Mazowieckim. To bardzo pracowity czas dla konserwatorów, którzy sprawują opiekę na obiekcie Lechii. W czwartek 14 stycznia mieli oni pełne ręce roboty, ale dzięki nim zawodnicy z rocznika 2009 mogli rozegrać mecz sparingowy.
12 stycznia 2021

Rocznik 2009 poznał rywali w fazie wojewódzkiej

Akademia Piłkarska Lechia Tomaszów Mazowiecki rocznik 2009 w najbliższą sobotę 16 stycznia wystąpi w turnieju wojewódzkim o Puchar MAKiS, będącym jednocześnie eliminacjami do Halowych Mistrzostw Polski rocznika 2009. Podopieczni trenera Radosława Wilczyńskiego trafili do grupy B na wymagających rywali.
11 stycznia 2021

Drugi tydzień przygotowań rozpoczęty

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczęli drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka spotkali się na boisku ze sztuczną nawierzchnią i odbyli półtora godzinną jednostkę treningową. Podobnie będzie wyglądał cały tydzień, który zakończy pierwszy mecz kontrolny.
10 stycznia 2021

Awans rocznika 2009 do finału wojewódzkiego

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zdobyli Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Podopieczni trenera Radosława Wilczyńskiego w finale turnieju wygrali po rzutach karnych z UKS MABO Piotrków Trybunalski i dzięki temu wywalczyli awans do fazy wojewódzkiej.
10 stycznia 2021

Galeria zdjęć z gry wewnętrznej

Sobotnią grą wewnętrzną piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zakończyli pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Trener Dominik Bednarczyk podzielił swoich podopiecznych na dwie drużyny, w których po równo wystąpili doświadczeni zawodnicy jak i młodzi gracze z drużyny juniorów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze sparingu.
9 stycznia 2021

Gra wewnętrzna zakończyła pierwszy tydzień przygotowań

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki mają za sobą pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka zakończyli go grą wewnętrzną podczas, której szkoleniowiec miał okazję przyjrzeć się głównie młodym testowanym zawodnikom.
8 stycznia 2021

Piłkarze przeszli testy wydolnościowe

Lechia Tomaszów Mazowiecki ma za sobą pierwsze dni przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka w piątek (8 stycznia) odbyli testy wydolnościowe, a w sobotę rozegrają sparing wewnętrzny, który zakończy pierwszy tydzień treningów.