Aktualności

17 kwietnia 2021

Wyjazdowa porażka z Olimpią Zambrów

Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała 4:2 (1:1) z Olimpią Zambrów w spotkaniu 3. kolejki I grupy III ligi grupy spadkowej. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka zostawili na boisku wiele zdrowia, dwukrotnie wychodząc na prowadzenie. Niestety decydujące gole zielono-czerwoni stracili w ostatnim kwadransie rywalizacji i wrócili bez punktów.
16 kwietnia 2021

Podtrzymać punktową serię – zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów

Po trzech tygodniach (mecz z KS Wasilków) piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wracają do Zambrowa. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka w sobotę 17 kwietnia o godzinie 15:00 zmierzą się z miejscową Olimpią. Zielono-czerwoni będą chcieli podtrzymać punktową serię, ale będzie to bardzo trudne ponieważ rywale na wiosnę są bardzo silną ekipą.
15 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu pucharowego z ŁKS II Łódź

Wracamy jeszcze na chwilę do środowego meczu ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski z rezerwami ŁKS II Łódź. Zielono-czerwoni dzielnie walczyli, ale odpadli z dalszej rywalizacji. Mimo fatalnej pogody udało nam się zrobić kilka fotek z tego pojedynku. Zapraszamy do obejrzenia poniższej małej galerii zdjęć.
14 kwietnia 2021

Pucharowa porażka z rezerwami ŁKS Łódź

W ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała na wyjeździe z rezerwami ŁKS Łódź (IV liga łódzka) 2:1 (1:1). Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka pokazali prawdziwy waleczny charakter, ale mimo walki do samego końca nie udało im się uzyskać korzystnego rezultatu.
13 kwietnia 2021

Po wojewódzki półfinał do Łodzi – zapowiedź meczu z ŁKS II

Przyszedł czas na pierwsze w tym roku emocje związane z Pucharem Polski. W środę 14 kwietnia o godzinie 17:00 zielono-czerwoni zmierzą się na wyjeździe w wojewódzkim ćwierćfinale z liderującymi w IV lidze łódzkiej rezerwami ŁKS Łódź. O awansie do półfinału zadecyduje tylko jedno spotkanie.
12 kwietnia 2021

Lechiści rozpoczęli piłkarski maraton

Meczem z Ursusem Warszawa zielono-czerwoni rozpoczęli długi maraton spotkań rozgrywanych, w krótkim odstępie czasu (środa-sobota). Biorąc pod uwagę jeszcze świąteczny pojedynek z Concordią Elbląg to w kwietniu podopieczni trenera Dominika Bednarczyka rozegrają w sumie aż siedem oficjalnych meczów.
11 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Ursusem Warszawa

Zielono-czerwoni zdobyli kolejny cenny komplet punktów. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka w ciągu czterech tygodni dwukrotnie pokonali Ursus Warszawa. Tym razem tomaszowianie zwyciężyli 1:0 po trafieniu z rzutu karnego Patryka Jakubczyka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.
10 kwietnia 2021

Patryk Jakubczyk dał zwycięstwo z Ursusem Warszawa

Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała z Ursusem Warszawa 1:0 (0:0) w spotkaniu 2. kolejki I grupy III ligi grupy spadkowej. Trzy punkty zielono-czerwonym dał Patryk Jakubczyk, który pewnie wykorzystał rzut karny. Ta wygrana pozwoliła podopiecznym trenera Dominika Bednarczyka na wyjście ze strefy zagrożonej spadkiem i zmniejszenie straty punktowej do czołówki grupy […]
9 kwietnia 2021

Zatrzymać rywali z Warszawy – zapowiedź meczu z Ursusem

W najbliższą sobotę 10 kwietnia o godzinie 15:00 na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty. W ramach 2. kolejki I grupy III ligi grupy spadkowej zielono-czerwoni podejmą znakomicie spisujący się na wyjazdach Ursus Warszawa.
9 kwietnia 2021

Lechia ponownie w strefie spadkowej

Tylko przez kilka dni Lechia Tomaszów Mazowiecki cieszyła się z czternastego miejsca w tabeli (na ten moment bezpiecznego). W wyniku walkowera nałożonego na Broń Radom, zielono-czerwonych wyprzedził GKS Wikielec i podopieczni trenera Dominika Bednarczyka zostali zepchnięci na pierwszą pozycję zagrożoną spadkiem.