Aktualności

1 grudnia 2023

Podsumowanie rundy jesiennej Akademii Piłkarskiej

Bardzo dobrą rundę jesienną mają za sobą zawodnicy Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Młodzi zawodnicy brali udział w wielu meczach o ligowe punkty oraz turniejach piłkarskich na terenie całego województwa łódzkiego. Jak wygląda podsumowanie w liczbach? Wystarczy zapoznać się z poniższym tekstem.
30 listopada 2023

Podsumowanie rundy jesiennej I grupy III ligi 2023/2024

To była bardzo długa i ciężka runda jesienna w I grupie III ligi. Postawa zawodników Lechii Tomaszów Mazowiecki była bardzo dobra, ale obfitowała w zloty i upadki. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka w każdym meczu walczyli o jak najlepszy wynik i dawali z siebie sto procent w końcowym rozrachunku zajmując szóste […]
29 listopada 2023

Konkurs maskotki naszego klubu

Weź udział w konkursie. Nagraj swój filmik ze specjalnym dźwiękiem z tiktoka w barwach naszego klubu i podziel się nim w komentarzu na naszym profilu facebookowym! Najlepszy film nagrodzimy niespodzianką.
28 listopada 2023

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2023/24 rocznika 2008

W Arenie Lodowej odbyło się uroczyste podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2023/2024 rocznika 2008 Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Podczas spotkania obecny był prezes zarządu Roman Derks, trener Wiesław Żmuda, kierownik drużyny Arkadiusz Świątek, zawodnicy oraz ich rodzice.
27 listopada 2023

Kamil Szymczak: „na wiosnę kibice zobaczą Lechię, która wróci na zwycięskie tory”

Mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki zakończył ligowe zmagania w tym roku. Zielono-czerwoni bardzo chcieli zakończyć go korzystnym rezultatem i robili wszystko, żeby go osiągnąć, ale niestety zabrakło szczęścia. Po spotkaniu Lokalni Patrioci poprosili o komentarz kapitana Kamila Szymczaka, którego wypowiedź prezentujemy poniżej.
26 listopada 2023

Porażka z Pogonią na zakończenie roku

W swoim ostatnim meczu ligowym w 2023 roku piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki przegrali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:2 (0:0). Podopieczni trenera Mateusza Milczarka mogą mówić o dużym pechu, ponieważ nie wykorzystali w pierwszej połowie nadarzających się okazji, a w drugiej stracili gola po trafieniu samobójczym.
25 listopada 2023

Zakończyć rok dobrym akcentem – zapowiedź meczu z Pogonią

To będzie ostatnie spotkanie o ligowe punkty w tym roku. W meczu 18. kolejki I grupy III ligi rozegranej awansem z rundy wiosennej Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie lidera Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Poprzeczka zawieszona dla zielono-czerwonych bardzo wysoko, ale podopieczni trenera Mateusza Milczarka nie raz potrafili sprawić niespodziankę.
21 listopada 2023

Mecz awansem z Pogonią zgodnie z planem

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowieckim wyjazdowym meczem z Olimpią Zambrów zakończyli trudną rundę jesienną I grupy III ligi sezonu 2023/2024. Zielono-czerwonych czeka w tym roku jeszcze jedna potyczka o ligowe punkty. W najbliższą niedzielę 26 listopada podopieczni trenera Mateusza Milczarka podejmą Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
20 listopada 2023

Restauracja kwadrans ugościła lechistów

Przed wyjazdem na Podlasie w piątek nasi piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym zostali zaproszeni przez restaurację Kwadrans na wspólny obiad. Posiłek był znakomity i pozwolił naszej drużynie znieść trudy podróży na północy-wschód kraju.
19 listopada 2023

Krystian Kolasa: „Zabrakło nam szczęścia”

Emocje po meczu w Zambrowie opadły, ale pozostał spory niedosyt. Zielono-czerwoni prowadzili z miejscową Olimpią już 0:2, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Lokalni Patrioci poprosili o kilka słów komentarza strzelca dwóch bramek dla Lechii Krystiana Kolasę. Jego wypowiedź prezentujemy poniżej.