Aktualności

21 maja 2024

Kacper Giełzak na stażu Akademii VFL Wolfsburg

Asystent trenera drużyny seniorów Lechii oraz trener rocznika 2013 Akademii Piłkarskiej Lechii Kacper Giełzak odbył tygodniowy staż trenerski w Akademii Piłkarskiej VFL Wolfsburg. Szkoleniowiec obserwował pracę roczników od U11 do U19. Na zakończenie trener oglądał mecz ostatniej 34. kolejki Bundesligi pomiędzy VFL Wolfsburg a FSV Mainz.
20 maja 2024

Wypowiedzi trenerów po meczu w Białobrzegach

Lechia Tomaszów Mazowiecki przełamała wyjazdową niemoc i po raz pierwszy w tym roku i w rundzie wiosennej zdobyła komplet punktów na boisku rywali. Wysokie zwycięstwo z ostatnią w tabeli Pilicą Białobrzegi należało się zielono-czerwonym. Po meczu o komentarz poprosiliśmy trenerów obu drużyn Mateusza Milczarka i Macieja Śliwowskiego.
19 maja 2024

Wysokie wyjazdowe przełamanie w Białobrzegach

W spotkaniu kończącym 31. kolejkę I grupy III ligi piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali wysoko na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 2:6 (1:4). Zielono-czerwoni podobnie jak w poprzednim meczu szalę zwycięstwa przechylili na swoją korzyść już po pierwszej połowie spotkania. Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo lechistów w tej rundzie.
18 maja 2024

Wygrać na wyjeździe – zapowiedź meczu z Pilicą Białobrzegi

Mecze z zespołami, które straciły szansę na utrzymanie nie należą do łatwych i ta zasada zawsze się sprawdza. Podopiecznych trenera Mateusza Milczarka w niedzielę czeka wyjazdowe spotkanie z Pilicą Białobrzegi. Zielono-czerwoni będą chcieli przełamać wyjazdową niemoc i po raz pierwszy w tym roku i tej rundzie odnieść zwycięstwo na wyjeździe.
18 maja 2024

Zmarł Andrzej Staroń

Bardzo smutna informacja dotarła do naszego klubu. W czwartek 16 maja w wieku 72 lat zmarł Andrzej Staroń – były zawodnik Lechii, a później asystent trenera pierwszego zespołu. Był bardzo związany z klubem. Dopóki zdrowie pozwalało przychodził na mecze zielono-czerwonych. Później po każdym meczu dzwonił do klubowych działaczy z pytaniem […]
17 maja 2024

Raport kartkowy przed meczem w Białobrzegach

Przed piłkarzami Lechii Tomaszów Mazowiecki wyjazdowy mecz z Pilicą Białobrzegi. To spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja o godzinie 15:00. Nadal szkoleniowiec zielono-czerwonych Mateusz Milczarek nie będzie mógł skorzystać z gry wszystkich graczy. Lista kontuzjowanych zawodników niestety się powiększyła.
17 maja 2024

Zielono-czerwony rozkład jazdy (18-19 maja)

Kolejny piłkarski weekend przed nami. Zmagania toczyć się będą w sobotę i niedzielę. W tym czasie drużyny młodzieżowe rozegrają siedem meczów i wezmą udział w trzech turniejach Okręgowego Związku Piłki Nożnej i Mistrzostw Mazowsza. Postanowiliśmy więc dla ułatwienia przedstawić zielono-czerwony rozkład jazdy, czyli plan spotkań.
16 maja 2024

Wypowiedzi trenerów po meczu Lechia – Jagiellonia II

To było spotkanie na jakie kibice, ale przede wszystkim zawodnicy i sztab szkoleniowy czekali. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka byli bardzo skuteczni pod bramką rywali i rozgromili Jagiellonię II Białystok 7:0 (4:0). Po spotkaniu o komentarz poprosiliśmy trenerów obu drużyn Tomasza Kulhawika i Mateusza Milczarka.
15 maja 2024

Lechia rozgromiła Jagiellonię II Białystok

W rozegranym w środowy wieczór meczu 30. kolejki I grupy III ligi piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozgromili na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 5/7 Jagiellonię II Białystok 7:0 (4:0). Podopieczni trenera Mateusza Milczarka byli niezwykle skuteczni pod bramkę rywali i już do przerwy praktycznie przesądzili zwycięstwo w tym […]
14 maja 2024

Środowe granie – zapowiedź meczu z Jagiellonią II Białystok

Dwa mecze w tym tygodniu czekać będą naszych piłkarzy. Zielono-czerwoni najpierw w środę 15 maja podejmą na boisku ze sztuczną nawierzchnią Jagiellonię II Białystok. Rezerwy klubu z Białegostoku walczą o utrzymanie i być może do Tomaszowa Mazowieckiego znowu przyjdą wzmocnione zawodnikami z PKO Bank Polski Ekstraklasy.