Aktualności

24 września 2022

Bezbramkowy remis z Unią w Nieborowie

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali w Nieborowie z Unią Skierniewice 0:0 w spotkaniu 9. kolejki I grupy III ligi. Spotkanie miało bardzo dynamiczny przebieg i obfitowało w wiele ciekawych sytuacji podbramkowych. Niestety żadnej ze stron nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i zasłużenie obie ekipy podzieliły się […]
24 września 2022

Wygrać w Nieborowie – zapowiedź meczu z Unią Skierniewice

Ze względu na przebudowę stadionu w Skierniewicach spotkanie 9. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Unią Skierniewice a Lechią Tomaszów Mazowiecki odbędzie się na boisku w Nieborowie. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka po kolejne punkty będą musieli zatem udać się do powiatu łowickiego. Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa.
23 września 2022

Regulamin konkursu facebookowego

Wytypuj dokładny wynik meczu Unie Skierniewice – RKS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI oraz pierwszego strzelca gola dla naszej drużyny i wygraj szalik klubowy oraz wejściówkę na następny mecz domowy!
23 września 2022

Zielono-czerwony rozkład jazdy (23-30 września)

Ze względu na dużą liczbę grup młodzieżowych oraz dwóch drużyn seniorskich w weekendy odbywa się wiele meczów piłkarskich. Aby ułatwić sympatykom dostęp do nich publikujemy zielono-czerwony rozkład jazdy, czyli dokładny terminarz oraz miejsce rozgrywania meczów wszystkich naszych drużyn od seniorów do najmłodszej grupy młodzieżowej.
22 września 2022

Trenerzy Akademii na kursokonferencji

Trenerzy Akademii Piłkarskiej Lechia Tomaszów Mazowiecki wzięli udział w kursokonferencji przeznaczonej dla szkoleniowców z licencją UEFA. Spotkanie odbyło się na Stadionie Widzewa w Łodzi i uczestniczyło w nim wielu trenerów z całego województwa. Swoją wiedzę poszerzało aż ośmiu trenerów z naszego klubu.
21 września 2022

Gogol i Sidwa zadebiutowali w pierwszym zespole

We wtorek piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali na wyjeździe z Victorią Żytno 0:1 (0:1) w ramach III rundy Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego. W tym spotkaniu wystąpiło dwóch kolejnych wychowanków z Akademii Piłkarskiej Lechii Jakub Gogol i Jakub Sidwa. Podopieczni trenera Bartłomieja Jeske pokazali się z bardzo dobrej strony.
20 września 2022

Skromna pucharowa wygrana z Victorią Żytno

W spotkaniu III rundy Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali na wyjeździe z Victorią Żytno 0:1 (0:1). Gospodarze zagrali ambitne zawody i zawiesili poprzeczkę bardzo wysoko. Mimo to podopieczni trenera Mateusza Milczarka odnieśli skromne, lecz zasłużone zwycięstwo po trafieniu w pierwszej odsłonie Dominika Pecyny.
20 września 2022

Drużyna tygodnia Akademii Piłkarskiej notowanie IV

Ligowe rozgrywki w grupach młodzieżowych ruszyły. Ciężką pracę na treningach młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej mają okazję przenieść na boisko. Od początku sezonu wszyscy trenerzy wraz z koordynatorem Akademii wybierają jedenastkę tygodnia, w której znajdują się zawodnicy, którzy wyróżnili się w ostatnim meczu. Przed nami notowanie czwarte.
20 września 2022

Kolejny konkurs w przerwie meczu

W przerwie ostatniego meczu z rezerwami ŁKS Łódź odbył się czwarty w tym sezonie konkurs dla kibiców. W wyzwaniu wzięło udział trzech uczestników, którzy mieli za zadanie wygrać piłkarskiego mini golfa. Wystarczyło kopnąć piłkę z pewnej odległości pomiędzy dwa małe słupki jak najmniejszą Ilość razy. Śmiałkowie otrzymali od klubu drobne […]
19 września 2022

Igor Wojtaszewski zadebiutował w pierwszy zespole

Spotkanie z rezerwami ŁKS Łódź miało kilka pozytywnych wątków, Bez wątpienia jednym z nich był debiut kolejnego wychowanka. W drugiej odsłonie trener Mateusz Milczarek desygnował do gry Igora Wojtaszewskiego. Dla młodego zawodnika były to pierwsze minuty w pierwszym zespole występującym w rozgrywkach I grupy III ligi.