Aktualności

26 marca 2020

Oświadczenie Prezydenta Marcina Witko w sprawie Spółki

Nie ma co ukrywać, że KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Głos w sprawie zabrał Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Poniżej prezentujemy całe oświadczenie, które zostało dzisiaj (26 marca) opublikowane na oficjalnej stronie internetowej miasta – www.tomaszow-maz.pl.
21 marca 2020

Oświadczenie Grzegorza Glimasińskiego

Grzegorz Glimasiński zrezygnował z przejęcia w pełni obowiązków od byłego prezesa zarządu KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. Nowo powołany przez Radę Nadzorczą sternik wystosował oświadczenie, w którym przedstawia argumenty motywujące podjętą przez niego decyzję. Poniżej prezentujemy całe oświadczenie.
20 marca 2020

PZPN przedłużył zawieszenie rozgrywek III ligi!

Departament Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, rozgrywki wszystkich szczebli piłkarskich w tym III ligi i grup młodzieżowych zostały odwołane do 26 kwietnia 2020 roku.
19 marca 2020

Wiesław Żmuda: „Najważniejszy jest rozwój zawodnika”

W oczekiwaniu na unormowanie sytuacji związanej z pandemią koronawirusa kontynuujemy cykl wywiadów z zawodnikami Lechii oraz szkoleniowcami Akademii Piłkarskiej. Trener Wiesław Żmuda to jeden z niewielu szkoleniowców, który zostawił serce dla Lechii, Akademii i tomaszowskiej piłki nożnej. Poniżej przedstawiamy rozmowę ze sternikiem rocznika 2008 A.
16 marca 2020

Lechiści trenują indywidualnie

Koronawirus (COVID-19) sparaliżował świat sportu, a w szczególności rozgrywki piłkarskie w Polsce zaczynając od PKO BP Ekstraklasy, a kończąc na najniższych klasach rozgrywkowych. W związku z ogłoszonym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego w klubie odwołane zostały treningi naszych piłkarzy. Nie oznacza to jednak, że zielono-czerwoni w ogóle zawiesili przygotowania.
12 marca 2020

PZPN odwołał trzy najbliższe kolejki I grupy III ligi!

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej z dniem 12 marca zawiesił rozegranie wszystkich meczów III ligi, klas niższych oraz wszystkich rozgrywek dziecięcych do 29 marca 2020 roku. W związku z tym odwołane są trzy najbliższe mecze Lechii z RKS Radomsko, Bronią Radom i Polonią Warszawa.
11 marca 2020

Komunikat klubu w sprawie sytuacji epidemiologicznej

  W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. odwołuje zajęcia treningowe wszystkich roczników Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz mecze ligowe i sparingowe grup młodzieżowych w roli gospodarza. Na bieżąco informować będziemy o ewentualnych kolejnych krokach związanych z działaniami […]
10 marca 2020

Galeria zdjęć z prezentacji Akademii Piłkarskiej

Przed spotkaniem ligowym drużyny seniorów doszło do prezentacji grup młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Kibicom, a w szczególności rodzicom zaprezentowały się wszystkie roczniki wraz z trenerami uczęszczające na zajęcia piłkarskie. Tą historyczną chwilę uwieczniła Anan Musierowicz dzięki, której możemy oglądać obszerną galerię zdjęć.
10 marca 2020

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Sokół Ostróda

Emocje związane z inauguracyjnym meczem Lechii Tomaszów Mazowiecki z Sokołem Ostróda powoli opadły. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca pokazali prawdziwy zespołowy, waleczny i silny charakter, pokonując w osłabieniu lidera rozgrywek I grupy III ligi. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z tego meczu. Bardzo serdecznie dziękujemy autorce Annie Musierowicz.
10 marca 2020

Prezentacja Akademii Piłkarskiej za nami

Dzień 8 marca przejdzie do historii Lechii nie tylko ze względu na mecz z Sokołem Ostróda, czy Dzień Kobiet. Tego dnia odbyła się pierwsza oficjalna prezentacja wszystkich drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Przyszli adepci piłkarskiego rzemiosła zostali przedstawieni na płycie głównej Stadionu Miejskiego.