Aktualności

23 lutego 2020

Galeria zdjęć ze sparingu z ŁKS Łódź

Z bardzo dobrej strony pokazali się na tle ekstraklasowego rywala piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni w drugim sobotnim meczu kontrolnym przegrali z ŁKS Łódź 1:3 (1:0). Spotkanie odbyło się na boisku hybrydowym przy al. Unii Lubelskiej 2. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego pojedynku.
23 lutego 2020

Galeria zdjęć ze sparingu z Ceramiką Opoczno

Sobota  rano upłynęła zielono-czerwonym pod znakiem meczu kontrolnego z czwartoligową Ceramiką Opoczno. Szkoleniowiec Daniel Myśliwiec desygnował do gry w tym pojedynku m.in. dwóch wychowanków Akademii Piłkarskiej Lechii: Krzysztofa Pawlika i Mateusza Kosylaka. Tomaszowianie mimo dwukrotnego wyjścia na prowadzenie zremisowali 2:2. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania.
22 lutego 2020

Porażka z „ekstraklasowym” ŁKS w drugim sparingu

W drugim sobotnim meczu kontrolnym piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki przegrali z ŁKS Łódź 1:3 (1:0). Zielono-czerwoni mimo porażki zagrali bardzo dobre spotkanie i pokazali się ze znakomitej strony z grającym trzy klasy wyżej zespołem. W szaragach łódzkiej drużyny zagrało bowiem aż dziesięciu zawodników z PKO Ekstraklasy.
22 lutego 2020

Remis w pierwszym sobotnim sparingu

W swoim pierwszym meczu kontrolnym na naturalnej płycie boiska w okresie przygotowawczym piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali 2:2 (1:0) z czwartoligową Ceramiką Opoczno. Tomaszowianie dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, a decydującego gola stracili w ostatniej minucie spotkania.
21 lutego 2020

W sobotę dwa mecze sparingowe

Bardzo pracowitą sobotę (22 lutego) będą mieli piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni rozegrają dwa przedostatnie mecze kontrolne w okresie przygotowawczym. Najpierw o godzinie 9:00 podejmą na głównej płycie boiska Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 Ceramikę Opoczno, a o godzinie 13:30 zagrają na boisku hybrydowym w Łodzi […]
20 lutego 2020

Galeria zdjęć z czwartkowego treningu

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wkroczyli w decydujący etap przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca w środę po raz pierwszy w tym roku weszli na naturalne boisko. Na płycie treningowej odbył się również czwartkowy trening, z którego prezentujemy drobną galerię zdjęć. Serdecznie zapraszamy do oglądania.
19 lutego 2020

Dwóch nowych zawodników na treningu Lechii

Zawodnicy Lechii Tomaszów Mazowiecki są w trakcie siódmego tygodnia przygotowawczego do ligowej wiosny. Na środowych zajęciach zielono-czerwonych pojawiło się dwóch nowych graczy. Szkoleniowiec lechistów Daniel Myśliwiec przyglądał się pracy młodych piłkarzy z rocznika 2003 Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki.
18 lutego 2020

Zmiana terminu meczu sparingowego z ŁKS

Przygotowujący się do wiosennej rundy rewanżowej I grupy III ligi mają za sobą już sześć meczów kontrolnych. Przed zielono-czerwonymi zatem jeszcze co najmniej trzy spotkania sparingowe, w których będą mogli sprawdzić swoją formę. Trochę uległ termin jednego z tych pojedynków. Chodzi o mecz z rezerwami ŁKS Łódź, który został przełożony […]
17 lutego 2020

Galeria zdjęć ze sparingu Lechia – Oskar Przysucha

Grad goli i znakomicie grającą Lechię Tomaszów Mazowiecki zobaczyli sympatycy piłkarscy, którzy w sobotnie przedpołudnie wybrali się na mecz kontrolny zielono-czerwonych z Oskarem Przysucha. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca rozgromili rywali aż 10:1 (5:1). Nam udało się zrobić sporo fotek z tego meczu. Zapraszmy zatem do obejrzenia poniższej galerii.
15 lutego 2020

Lechia rozgromiła Oskara Przysucha

Bardzo wysokim zwycięstwem Lechii Tomaszów Mazowiecki zakończył się mecz kontrolny z Oskarem Przysucha. Zielono-czerwoni rozgromili rywali aż 10:1 (5:1) pokazując znakomitą postawę na boisku. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca dominowali w każdym elemencie gry i zasłużenie odnieśli okazałą wygraną.