Aktualności

23 sierpnia 2019

Kartkowy raport przed meczem z Polonią

Po raz pierwszy w tym sezonie przed ligowym starciem postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się kartkowym napomnieniom zawodników Lechii Tomaszów Mazowiecki. Jak wiemy każdy piłkarz po uzbieraniu odpowiedniej liczby napomnień zmuszony jest pauzować. Często zdarza się tak, że przez przypadek nieświadomy niczego gracz występuje na boisku, a na jego zespół bez względu […]
22 sierpnia 2019

Wygrać z Czarnymi Koszulami – zapowiedź meczu z Polonią

To będzie kolejny hitowy mecz na Stadionie Miejskim przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w tym sezonie. W sobotę 24 sierpnia o godzinie 17:00 Lechia Tomaszów Mazowiecki zmierzy się z Polonią Warszawa. Zespół Czarnych Koszul mogący pochwalić się bogatą historią z całą pewnością nie przyjedzie się bronić. Lechiści będą chcieli zrehabilitować się […]
21 sierpnia 2019

Mateusz Skrzypko sędzią głównym z Polonią

Arbiter reprezentujący Podlaski Związek Piłki Nożnej Mateusz Skrzypko będzie głównym rozjemcą meczu 5. kolejki I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie Polonię Warszawa. Dla sędziego z Białegostoku będzie to 37 mecz w III lidze, ale nigdy dotąd nie prowadził spotkania z udziałem obu zespołów.
20 sierpnia 2019

Zapraszamy na prezentację piłkarzy i siatkarzy

W niedzielę 25 sierpnia na tomaszowskich Błoniach przy ulicy Strzeleckiej odbędzie się XII Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni”. Przed koncertem gwiazdy wieczoru obędzie się oficjalna prezentacja drużyn RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. (piłkarzy i siatkarzy).
19 sierpnia 2019

Mateusz Sobota: Brakło nam tak naprawdę skuteczności

Niedzielne spotkanie w Radomiu bardzo rozczarowało pod kontem niewykorzystanych sytuacji podbramkowych. Lechia będąca lepszym zespołem raziła nieskutecznością i tym samym przegrała z Bronią. Po meczu trener Mateusz Sobota skomentował postawę swoich podopiecznych na konferencji prasowej. Poniżej prezentujemy jego wypowiedź.
18 sierpnia 2019

Na żywo: Broń Radom – Lechia Tomaszów 2:1 – koniec

O godzinie 16:00 rozpoczęło się kolejne w tej rundzie wyjazdowe spotkanie zielono-czerwonych w I grupie III ligi. W ramach 4. kolejki Lechia Tomaszów Mazowiecki gra na wyjeździe z Bronią Radom. Jesteśmy na obiekcie w Radomiu i prowadzimy relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania.
17 sierpnia 2019

Zapraszamy na relację audio na żywo z Radomia

Przed naszymi piłkarzami kolejne wyjazdowe spotkanie w rundzie wiosennej. W niedzielę po południu zielono-czerwoni zagrają w Radomiu z nieobliczalną Bronią. Nasz skład redakcyjny pojawi się na obiekcie w Radomiu i przeprowadzi relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę kilka minut przed godziną 16:00, kiedy […]
17 sierpnia 2019

Do Radomia po rewanż – zapowiedź meczu z Bronią

Po derbowej wygranej pora na kolejne wyjazdowe spotkanie. Przed piłkarzami Lechii Tomaszów Mazowiecki jeden z krótszych eskapad w tym sezonie. Podopieczni trenera Mateusza Soboty zagrają w Radomiu z miejscową Bronią. Będzie to bardzo dobra okazja na rewanż za porażkę z rundy wiosennej poprzedniego sezonu i poprawę bezpośredniego bilansu spotkań.
16 sierpnia 2019

Skrót meczu z RKS Radomsko (wideo)

Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała z RKS Radomsko 4:1 (0:0) w spotkaniu 3. kolejki I grupy III ligi. Poniżej prezentujemy skrót tego spotkania. Niestety z powodów technicznych nie udało się zarejestrować czwartego gola dla zielono-czerwonych.
15 sierpnia 2019

Wypowiedzi po meczu z RKS Radomsko

Spotkanie derbowe z RKS Radomsko spełniło oczekiwania kibiców. Obie drużyny pokazały ogromną walkę na boisku, która przełożyła się na grad bramek. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, że odniesione zostało przed własną publicznością.