Aktualności

17 stycznia 2020

Polonia Piotrków pierwszym sparingowym rywalem

Po dwóch tygodniach przygotowań do rundy wiosennej, piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki jutro (sobota – 18 stycznia) o godzinie 11:00 rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem zielono-czerwonych będzie Polonia Piotrków Trybunalski (IV liga łódzka). Podopieczni trenera Daniela Myśliwca tym samym zweryfikują swoją formę oraz zakończą ciężki tydzień pracy.
15 stycznia 2020

Rodzice Akademii zagrali w turnieju WOŚP

Rodzice z Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ojcowie naszych małych piłkarzy wzięli udział w halowym turnieju organizowanym przez Tomaszowską Manufakturę Futbolu. W zawodach wzięło udział siedem zespołów, których głównym celem było wspieranie zbiórki pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
13 stycznia 2020

Drugi tydzień przygotowań rozpoczęty

Drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi rozpoczęli piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Nasi piłkarze wkroczyli tym samym w kolejny etap pracy nad szlifowaniem formy. Przed nimi trudne zajęcia, które zakończy pierwszy mecz kontrolny z czwartoligową Polonią Piotrków Trybunalski.
10 stycznia 2020

Pierwszy tydzień przygotowań zakończony

Za sobą pierwszy tydzień przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej I grupy III ligi mają piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni od razu wzięli się do ciężkiej pracy i z wielkim zaangażowaniem pokonują kolejne jednostki treningowe. Inauguracyjny tydzień zakończył sparing wewnętrzny.
8 stycznia 2020

Pomoc dla lechisty – potrzebna krew

W takich chwilach całe środowisko naszego klubu się jednoczy i wspólnie chce pomóc. Tym razem ta pomoc jest potrzebna dla byłego piłkarza Lechii Tomaszów Mazowiecki Ryszarda Czapnika. 71-letni tomaszowianin od roku choruje na białaczkę i rozgrywa swój najważniejszy mecz. Wspólnie możemy go wesprzeć oddając krew.
8 stycznia 2020

Pierwszy trening Lechii w obiektywie (foto)

Rozpoczęcie przygotowań do wiosennej rundy rewanżowej to znak, że piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki czeka ciężka praca na treningach. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca we wtorek odbyli pierwsze zajęcia. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nich również naszego obiektywu. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego spotkania zielono-czerwonych po przerwie świątecznej.
7 stycznia 2020

Lechiści rozpoczęli przygotowania do ligowej wiosny

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki we wtorek 7 stycznia po raz pierwszy po okresie urlopowym spotkali się na zajęciach treningowych. W spotkaniu wzięli udział wszyscy zawodnicy, którzy reprezentowali zespół na jesieni. Tym samym podopieczni trenera Daniela Myśliwca oficjalnie rozpoczęli ciężki okres przygotowawczy do rozgrywek rewanżowej rundy wiosennej I grupy III ligi.
4 stycznia 2020

Ostatnie dni urlopów

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki powoli kończą urlopy i niedługo rozpoczynają ostre przygotowania do rewanżowej rundy wiosennej I grupy III ligi. Zielono-czerwoni otrzymali od trenera Daniela Myśliwca ponad cztery tygodnie wolnego, ale w tym czasie mieli za zadanie indywidualne wykonywać ćwiczenia ze specjalnej rozpiski.
2 stycznia 2020

Szymczak zaczął Snopczyński skończył

Kończąc podsumowania statystyczne postanowiliśmy zwrócić uwagę, który zawodnik Lechii rozpoczął strzelanie w oficjalnych meczach w 2019 roku, a który zakończył. Jako pierwszy na listę strzelców w minionym roku wpisał się Kamil Szymczak, a ostatnim zdobywcą bramki był Bartosz Snopczyński.
31 grudnia 2019

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Z okazji nadchodzącego Nowego 2020 roku, wszystkim sympatykom, kibicom oraz sponsorom RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki S.A. życzymy: wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech Nowy Rok obfituje w szczęśliwe wydarzenia oraz sukcesy sportowe Naszego Klubu przynoszące wiele satysfakcji i radości. Dziękujemy Państwu za wsparcie! Jedno Serce Jeden Klub!