Aktualności

4 grudnia 2019

Nieznaczna sparingowa porażka z Legionovią

W ostatnim meczu kontrolnym w okresie roztrenowania po rundzie jesiennej piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki przegrali nieznacznie z drugoligową Legionovią Legionowo 1:2 (1:0). Zielono-czerwoni prowadzili po pierwszej odsłonie, po tym jak rzut karny po faulu na Jacku Wuwerze wykorzystał Patryk Jakubczyk. Rywale zdołali odwrócić jednak losy spotkania po przerwie i wygrać.
3 grudnia 2019

Ostatni sparing przed przerwą świąteczną

Przed piłkarzami Lechii Tomaszów Mazowiecki ostatni mecz sparingowy w okresie roztrenowania po rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem II ligi Legionovią Legionowo. Sparing odbędzie się w środę 4 grudnia o godzinie 17:00 w Legionowie.
1 grudnia 2019

Galeria zdjęć z meczu sparingowego z Liderem

W pierwszym z dwóch zaplanowanych meczów kontrolnych w okresie roztrenowania po rundzie jesiennej I grupy III ligi piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali z Liderem Włocławek 3:1 (1:0). Udało nam się zrobić sporo zdjęć z tego piątkowego spotkania. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć. Autorem fotografii jest Kamila Kamocka.
29 listopada 2019

Sparingowa wygrana z Liderem

W pierwszym meczu sparingowym w okresie roztrenowania po rundzie jesiennej piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali na własnym obiekcie z Liderem Włocławek (wicelider IV ligi kujawsko-pomorskiej 3:1 (1:0). Spotkanie miało zdecydowanie charakter rozruchowy, a najwięcej czasu na boisku spędzili zawodnicy, którzy w meczach ligowych wchodzili z ławki.
28 listopada 2019

Jutro sparing z Liderem Włocławek

Za nami zmagania o ligowe punkty. Po ciężkiej rundzie jesiennej nasi piłkarze przechodzą obecnie okres roztrenowania. Jutro (piątek – 29 listopada) o godzinie 13:00 na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 zielono-czerwoni rozegrają pierwszy z dwóch meczów sparingowych. Ich rywalem będzie Lider Włocławek.
27 listopada 2019

Mateusz Bąkowicz na testach w Górniku Łęczna

Rozgrywki ligowe minęły i powoli otwiera się okno transferowe. Od początku tygodnia na testach w drugoligowym Górniku Łęczna przebywa Mateusz Bąkowicz. Sprawdzanie młodego zawodnika naszej drużyny potrwa co najmniej do soboty 30 listopada, czyli ostatniego w tym roku meczu ligowego łęcznian z Górnikiem Polkowice.
26 listopada 2019

Lechia rozegra sparingi w okresie roztrenowania

Rozgrywki ligowe w tym roku dobiegły końca, ale nie dobiegła końca praca naszych piłkarzy. Jeszcze przed świątecznymi urlopami w ramach roztrenowania zielono-czerwoni rozegrają mecze sparingowe. Zapowiadał to w pomeczowych wypowiedziach trener Daniel Myśliwiec. Znamy już rywali oraz daty spotkań. Pierwszy pojedynek kontrolny już w najbliższy piątek (29 listopada).
25 listopada 2019

Wypowiedzi po meczu z Concordią (wideo)

Po wygranym meczu z Concordią Elbląg 2:0 (0:0) w ramach rozegranej awansem 18. kolejki I grupy III ligi poprosiliśmy o wypowiedź trenera Lechii Tomaszów Mazowiecki Daniela Myśliwca oraz strzelca pierwszej bramki Kamila Szymczaka. Obaj panowie stwierdzili, że w okresie przerwy czeka wszystkich ciężka praca, a zawodnicy są na nią gotowi […]
25 listopada 2019

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Concordia Elbląg

Przełamanie w pierwszym meczu rundy rewanżowej to najlepsze co mogli zrobić piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki na koniec tego roku. Podopieczni trenera Daniela Myśliwca pokonali na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów Concordię Elbląg 2:0 (0:0) i z podniesioną głową mogą myśleć o przygotowaniach do rundy wiosennej. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z […]
24 listopada 2019

„Wiosenne” przełamanie Lechii z Concordią

W rozegranym awansem meczu 18. kolejki I grupy III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki wygrała z Concordią Elbląg 2:0 (0:0). Zielono-czerwoni wykorzystali swoje okazje w drugiej odsłonie i za sprawą Kamila Szymczaka i Bartosza Snopczyńskiego odnieśli cenne zwycięstwo. Wygrana cieszy tym bardziej, że odniesiona została w pierwszym meczu rundy rewanżowej.