Aktualności

17 listopada 2019

Pelikan – Lechia – transmisja wideo na żywo

To już ostatnie wyjazdowe spotkanie zielono-czerwonych w tym roku w rozgrywkach I grupy III ligi. W ramach 17. kolejki Lechia Tomaszów Mazowiecki gra na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Niestety nie możemy tym razem przeprowadzić relacji audio na żywo z tego meczu, ale transmisję wideo przeprowadzają gospodarze.
16 listopada 2019

Nie będzie relacji audio z Łowicza

Ze względu na powołanie przez prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adama Kaźmierczaka naszego spikera na turniej Związkowy pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, nie będziemy mogli przeprowadzić relacji audio na żywo z jutrzejszego meczu w Łowiczu. Nie oznacza to, że zostawimy naszych kibiców bez przekazu. Internetową relację wideo przeprowadzą bowiem gospodarze […]
15 listopada 2019

Do Łowicza po cenne punkty – zapowiedź meczu z Pelikanem

Nie ma co ukrywać, że niedzielny (17 listopada) mecz w Łowiczu będzie bardzo ważny dla piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki. W ostatniej kolejce rundy jesiennej zielono-czerwoni będą próbowali przełamać niemoc i po raz pierwszy wygrać na trudnym terenie w pojedynku ligowym. Do tej pory tomaszowianie z Pelikanem w Łowiczu wygrywali jedynie […]
15 listopada 2019

Trenerzy odbierają zasłużone życzenia

Jest taki jeden wyjątkowy dzień w roku, kiedy życzenia odbiera kadra szkoleniowa. 15 listopada to ogólnopolski dzień trenera piłkarskiego. W związku z tym wszystkim trenerem pierwszej drużyny zielono-czerwonych oraz Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.
14 listopada 2019

Tomasz Lewandowski sędzią głównym w Łowiczu

W najbliższy weekend, a dokładnie w niedzielę 17 listopada o godzinie 11:15 piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają ostatnie wyjazdowe spotkanie ligowe w tym roku. Zielono-czerwoni zmierzą się w Łowiczu z miejscowym Pelikanem, a sędzią głównym tego pojedynku będzie Tomasz Lewandowski z Wydziału Sędziowskiego Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.
13 listopada 2019

Paweł Magdoń obchodzi 40. urodziny

Dzisiaj (środa – 13 listopada) swoje okrągłe 40. urodziny obchodzi były zawodnik naszej drużyny, a obecnie dyrektor ds sportowych Lechii Tomaszów Mazowiecki Paweł Magdoń. W niedzielę przed meczem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki razem z zarządem Klubu, zawodnikami, sztabem szkoleniowym oraz pracownikami udało się zrobić Pawłowi miłą niespodziankę.
12 listopada 2019

Karol Nawrocki powołany do Akademii Młodych Orłów

To świetna wiadomość dla Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki, trenera Bartłomieja Jeske, a w szczególności dla jednego z zawodników rocznika 2007. Karol Nawrocki będzie jednym z czterdziestu wybrańców z całego kraju, który otrzymał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Polski, czyli Akademii Młodych Orłów rocznika 2007.
12 listopada 2019

Kibice zakończyli akcję „Karma wraca”

Kibice Lechii zakończyli blisko miesięczną akcję pt. „Karma wraca”. Pomysł polegał na zbiórce karmy dla psiaków z tomaszowskiego schroniska. Zielono-czerwonym fanom udało się zebrać dokładnie 360 kilogramów karmy w tym 90 kilogramów karmy mokrej oraz 270 kilogramów karmy suchej.
12 listopada 2019

Skrót meczu Lechia – Świt (wideo)

11 listopada 2019

Wypowiedzi po meczu ze Świtem (wideo)

Po zremisowanym meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki o komentarz poprosiliśmy strzelca bramki dla zielono-czerwonych Igora Kanię oraz trenera Lechii Tomaszów Mazowiecki Daniela Myśliwca. Obaj panowie podsumowali to spotkanie i odnieśli się do najbliższej przyszłości i ciężkiej pracy jaką czeka cały zespół.