Aktualności

21 września 2020

Skrót meczu Lechia – Olimpia Zambrów (wideo)

Zapraszamy do obejrzenia skrótów z niedzielnego meczu z Olimpią Zambrów. Obie drużyny stworzyły wiele dogodnych sytuacji, a przez ponad dziewięćdziesiąt minut kibice zgromadzeni na trybunach obejrzeli tylko jednego gola autorstwa Bartłomieja Cieślika.
21 września 2020

Wypowiedzi po meczu z Olimpią Zambrów

Bardzo ważne zwycięstwo z Olimpią Zambrów nie było łatwym pojedynkiem. Zielono-czerwoni po objęciu prowadzenia mieli kilka znakomitych okazji na podwyższenie wyniku, ale nie potrafili ich wykończyć. To był główny temat rozmów po spotkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi wypowiedziami trenera Huberta Błaszczaka i zawodnika Łukasza Buczkowskiego.
20 września 2020

Zwycięstwo z Olimpią Zambrów

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali 1:0 (1:0) z Olimpią Zambrów w spotkaniu 7. kolejki I grupy III ligi. Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzelił Bartłomiej Cieślik. Jest to czwarta wygrana zielono-czerwonych w tym sezonie i druga z rzędu przed własną publicznością.
19 września 2020

Mateusz Korneluk poprowadzi mecz z Olimpią

Poznaliśmy nazwisko sędziego głównego, który poprowadzi spotkanie 7. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Olimpią Zambrów. Ten pojedynek posędziuje Mateusz Korneluk z Wydziału Sędziowskiego Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Jego gwizdek po raz pierwszy zabrzmi w niedzielę 20 września o godzinie 15:00.
18 września 2020

Sięgnąć po kolejne punkty – zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów

Po wyjazdowych meczach w Kutnie i Kleszczowie pora na powrót do Tomaszowa Mazowieckiego. W niedzielę 20 września o godzinie 15:00 na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów podopieczni trenera Huberta Błaszczaka podejmą Olimpię Zambrów. Rywale po dwóch porażkach z rzędu będą chcieli się przełamać, więc mecz zapowiada się niezwykle […]
17 września 2020

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Olimpią Zambrów

Trwa sprzedaż biletów na najbliższy domowy mecz zielono-czerwonych z Olimpią Zambrów (20 września godzina 15:00). Wejściówki można nabywać w kasie Areny Lodowej, ale należy pamiętać, że w związku z rządowymi obostrzeniami ich liczba będzie ograniczona. Pojedynek z klubem z Podlasia będzie mogło obejrzeć niecałe 500 osób.
16 września 2020

Pewna pucharowa wygrana w Kleszczowie

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali w Kleszczowie z czwartoligową Omegą Kleszczów 4:0 (0:0)  w spotkaniu V rundy Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego. Dzięki tej wygranej zielono-czerwoni uzyskali promocję do ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski i na wiosnę przyszłego roku będą walczyć o wojewódzkie trofeum.
15 września 2020

Do Kleszczowa po awans do fazy wojewódzkiej Pucharu Polski

Środa (16 września) minie pod znakiem V rundy Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego. W półfinale zielono-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Omegą Kleszczów. Zwycięzca tego meczu uzyska promocję do ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski i będzie jednym z dwóch reprezentantów okręgu w tych rozgrywkach.
12 września 2020

Na żywo: KS Kutno – Lechia Tomaszów 4:1 – koniec

O godzinie 16:00 odbyło się trzecie w tej rundzie wyjazdowe spotkanie zielono-czerwonych w I grupie III ligi. W ramach 6. kolejki Lechia Tomaszów Mazowiecki grała na wyjeździe z Klubem Sportowym Kutno. Byliśmy na obiekcie w Kutnie i prowadziliśmy relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania.
11 września 2020

Zapraszamy na relację audio na żywo z Kutna

Przed naszymi piłkarzami trzecie wyjazdowe spotkanie w rundzie jesiennej. W sobotę (12 września) o godzinie 16:00 zielono-czerwoni zagrają w Kutnie z beniaminkiem KS Kutno. Nasz skład redakcyjny pojawi się na obiekcie w Kutnie i przeprowadzi relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę kilka minut […]