Aktualności

21 października 2019

Zarząd spółki zaprasza zawodników Akademii na mecz z Legią II

W środę 23 października o godzinie 15:00 piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 zaległe spotkanie w ramach 7. kolejki I grupy III ligi. W związku z tym Zarząd spółki zaprasza na to spotkanie wszystkich przedstawicieli Akademii Piłkarskiej Lechii wraz z trenerami.
20 października 2019

Mateusz Sobota: Ta zła seria zostanie przerwana

Niestety czwartą porażką z rzędu zakończyło się spotkanie w Białej Piskiej, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki rywalizowała z miejscowym Zniczem. Drużyna gospodarzy sięgnęła po komplet punktów głównie po błędach naszych zawodników. Na pomeczowej konferencji prasowej trener Mateusz Sobota ocenił obecną sytuację, podziękował kibicom oraz wyraził nadzieje, że zła seria w […]
19 października 2019

Na żywo: Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów 2:0 – koniec

O godzinie 14:00 rozpoczęło się kolejne w tej rundzie wyjazdowe spotkanie zielono-czerwonych w I grupie III ligi. W ramach 13. kolejki Lechia Tomaszów Mazowiecki gra na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska. Jesteśmy na obiekcie w Białej Piskiej i prowadzimy relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania.
18 października 2019

Zapraszamy na relację audio na żywo z Białej Piskiej

Przed naszymi piłkarzami kolejne wyjazdowe spotkanie w rundzie jesiennej. W sobotę o godzinie 14:00 zielono-czerwoni zagrają w Białej Piskiej z silnym Zniczem. Nasz skład redakcyjny pojawi się na obiekcie w Białej Piskiej i przeprowadzi relację audio (radiową) na żywo z tego spotkania. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę kilka minut przed […]
17 października 2019

Do Białej Piskiej po przełamanie – zapowiedź meczu ze Zniczem

Przechodzący wyraźny kryzys piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w najbliższej kolejce zmierzą się na wyjeździe z bardzo silnym w tej rundzie Zniczem Biała Piska. Po kilku słabszych meczach pora w końcu na przełamanie i zwycięstwo. Nie będzie to jednak łatwe, ale miejmy nadzieje, że nastąpi to już w ten weekend.
16 października 2019

Jakub Rutkowski rozjemcą meczu w Białej Piskiej

Jakub Rutkowski (na zdjęciu w środku) z Wydziału Sędziowskiego Podlaskiego Związku Piłki Nożnej będzie sędzią głównym meczu, którym zielono-czerwoni zmierzą się na na wyjeździe ze Zniczem Biała Piska. Początek spotkania zaplanowano na sobotę 19 października o godzinie 14:00. Dla arbitra będzie to dwudziesty piąty mecz sędziowany w rozgrywkach III ligi.
15 października 2019

Pakner nadal partnerem Lechii

Firma Pakner zajmująca się akcesoriami meblowymi nadal zostaje partnerem Lechii Tomaszów Mazowiecki. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Zgorzelickiej 45 w Tomaszowie Mazowieckim. Pakner już od półtora roku, czynnie wspiera naszych piłkarzy i cieszymy się, że będzie ich nadal wspierał.
14 października 2019

Świetny występ rocznika 2009 w Zakopanem

Znakomicie spisali się podopieczni Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów z rocznika 2009, podczas Międzynarodowego Turnieju API Cup Zakopane 2019, który odbył się od 11 do 13 października w stolicy Tatr. Podczas trzydniowych zmagań zielono-czerwoni rozegrali czternaście spotkań i w końcowej klasyfikacji zajęli bardzo wysokie piąte miejsce.
13 października 2019

Wypowiedzi po meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

13 października 2019

Bolesna porażka z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Niestety porażką 0:5 (0:1) zakończyło się spotkanie 12. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Zielono-czerwoni nie wykorzystali sowich okazji z początku meczu i to się zemściło w dalszej części rywalizacji. Tym samym tomaszowianie ponieśli trzecią porażkę z rzędu.