Aktualności

18 września 2021

Porażka Lechii przy Konwiktorskiej

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki przegrali 1:2 (0:1) z Polonią Warszawa w wyjazdowym meczu 9. kolejki I grupy III ligi. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka pokazali waleczny charakter i byli bardzo bliscy wywiezienia ze stolicy jednego punktu. Zabrakło trochę siły i szczęścia w samej końcówce pojedynku.
17 września 2021

Powalczyć w stolicy – zapowiedź meczu z Polonią Warszawa

Polonia Warszawa to jeden z zespołów wymienianych w gronie faworytów do awansu. Czarne Koszule należą do czołówki rozgrywek i na własnym boisku są bardzo silną drużyną. To właśnie na Konwiktorską udadzą się podopieczni trenera Dominika Bednarczyka, aby w sobotni wieczór (18 września) o godzinie 19:11 powalczyć o ligowe punkty.
17 września 2021

Pilica Przedbórz rywalem w 1/4 finału okręgowego Pucharu Polski

Delegatura Piotrkowska Łódzkiego Związku Piłki Nożnej dokonała losowania par ćwierćfinału Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego. Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki trafili na występującą w piotrkowskiej klasie okręgowej Pilicę Przedbórz. Spotkanie odbędzie się w środę 29 września w Przedborzu.
16 września 2021

Rozpoczęły się prace nad budową strony Akademii Piłkarskiej

Wraz z przejęciem pierwszej drużyny Lechii oraz Akademii Piłkarskiej przez Tomaszowskie Centrum Sportu ruszyły prace nad budową oficjalnej strony internetowej Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zadbać o medialny wizerunek naszych młodych zawodników.
15 września 2021

Lechia w IV rundzie okręgowego Pucharu Polski

W spotkaniu III rundy Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali na wyjeździe z występującymi w piotrkowskiej klasie okręgowej rezerwami GKS Bełchatów 1:2 (1:0). Trener Dominik Bednarczyk postawił na młodych zawodników, którzy w meczach ligowych wchodzili z ławki lub występowali w mniejszym wymiarze czasowym.
14 września 2021

Zaczynamy pucharową przygodę – zapowiedź meczu z GKS II Bełchatów

W środę 15 września o godzinie 15:30 piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozpoczną swoją przygodę w okręgowym Pucharze Polski. W ramach III rundy zielono-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z rezerwami drugoligowego GKS Bełchatów. O awansie do dalszego etapu rozgrywek zadecyduje tylko jedno spotkanie.
12 września 2021

Galeria zdjęć z meczu z Unią Skierniewice

Remis 1:1 (0:1) to wynik sobotniego meczu 8. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Unią Skierniewice. Goście mogli mówić o dużym szczęściu, że wywieźli z Tomaszowa Mazowieckiego jeden punkt. Wspomniał o tym trener Unii Piotr Kocęba. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pojedynku Lechii z Unią.
11 września 2021

Podział punktów z Unią Skierniewice

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali 1:1 (0:1) z Unią Skierniewice w hitowym meczu 8. kolejki I grupy III ligi. Rywale objęli prowadzenie na początku meczu, a wyrównująca gol padła po trafieniu samobójczym. Zielono-czerwoni stworzyli kilka bardzo dobrych okazji na bramkę, ale zabrakło im szczęścia do zdobycia zwycięskiego gola.
10 września 2021

Podtrzymać domową serię – zapowiedź meczu z Unią Skierniewice

Zapowiada się niezwykle ciekawy i emocjonujący pojedynek. Do Tomaszowa Mazowieckiego przyjedzie trzecia w ligowej tabeli Unia Skierniewice, czyli zespół, który w poprzednim sezonie rywalizował w grupie mistrzowskiej. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka oprócz walki o cenne punkty będą chcieli podtrzymać znakomitą passę swojego boiska.
10 września 2021

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Piłkarza

Właśnie dzisiaj 10 września obchodzony jest Dzień Piłkarza ustanowiony na pamiątkę olimpijskiego złota zdobytego przez reprezentację Polski w Monachium. W związku z tym wszystkim zawodnikom Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz podopiecznym Akademii Piłkarskiej Lechii składamy najserdeczniejsze życzenia.