team-02team-02team-02team-02
  • Aktualności
  • Klub
    • Historia
    • Władze
    • Stadion
    • Bilety
    • Kibice
    • Herb
  • Drużyna
    • Kadra
    • Sztab
    • Akademia Piłkarska
  • Rozgrywki
    • Terminarz
    • Tabela
  • Galeria
  • Sponsorzy
  • Kontakt
  • Media
✕

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich kibiców Lechii Tomaszów Mazowiecki. Nowy kontrakt z naszym klubem podpisał Krystian Kolasa, który będzie reprezentował zielono-czerwone barwy co najmniej do końca czerwca 2028 roku!

Historia Krystiana w Lechii trwa już wiele lat. Swój debiut w pierwszej drużynie zanotował dokładnie 9 sierpnia 2015 roku podczas domowego meczu z Pilicą Białobrzegi. Do Tomaszowa Mazowieckiego trafił z Omegi Kleszczów, a w kolejnych latach rozwijał swoją karierę również w Śląsku II Wrocław oraz RKS Radomsko. Później ponownie założył zielono-czerwony trykot i od trzech lat jest ważnym ogniwem naszego zespołu. Łącznie ma już za sobą ponad sześć sezonów spędzonych w Lechii, stając się jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w naszej kadrze.

Cieszymy się, że Krystian nadal będzie częścią zielono-czerwonej rodziny. Życzymy zdrowia, wielu udanych występów i kolejnych sukcesów w barwach Lechii! Powodzenia Kola!

Spiker

Spiker

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *



© 2021 RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. All Rights Reserved.
      maj 30 17:00 Lechia Tomaszów Maz. 0 Olimpia Elbląg 0