7 czerwca 2026
Miło nam poinformować, że Maksym Rosiński nadal będzie reprezentował zielono-czerwone barwy i zobaczymy go na boisku w nowym sezonie 2026/2027. Zawodnik podpisał nową umowę i oznacza to, że pozostaje częścią naszego zespołu na kolejny sezon. To kolejny piłkarz, z którym przedłużono współpracę.












