Aktualności

26 października 2021

Do Piotrkowa po ćwierćfinał wojewódzkiego Pucharu Polski

W środę 27 października o godzinie 14:30 przyjdzie mierzyć się na wyjeździe piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki z Polonią Piotrków Trybunalski (IV liga łódzka) w ramach półfinału Pucharu Polski okręgu piotrkowskiego. Zwycięzca tego spotkania uzyska awans do ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym wystąpi osiem najlepszych drużyn województwa łódzkiego.
23 października 2021

Niewykorzystane sytuacje zadecydowały o porażce w Kutnie

W spotkaniu inaugurującym 15. kolejkę I grupy III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała 2:1 (2:1) na wyjeździe z KS Kutno. Zielono-czerwoni nie wykorzystali wielu dogodnych okazji na bramkę i to zemściło się na nich w najgorszy sposób. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka nie byli w stanie odwrócić losów spotkania i do […]
22 października 2021

Zrewanżować się za poprzedni sezon – zapowiedź meczu w Kutnie

W sobotę 23 października w samo południe zielono-czerwonych czeka wyjazdowe spotkanie z KS Kutno w ramach 15. kolejki I grupy III ligi. Oba zespoły w ligowej tabeli dzieli różnica zaledwie trzech punktów. Sobotonie starcie będzie najlepszą okazją do wielkiego rewanżu za poprzedni sezon, w którym tomaszowianie doznali z kutnianami dwóch […]
21 października 2021

Czterech zawodników rocznika 2009 powołanych do kadry

Czterech zawodników Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki z rocznika 2009 zostało powołanych do kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej U-13 na mecz z Lubelskim Związkiem Piłki Nożnej. Podopieczni trenera Radosława Wilczyńskiego we wtorek 26 października rozpoczną zgrupowanie, a dzień później rozegrają mecz.
20 października 2021

Znamy pierwszego ćwierćfinalistę wojewódzkiego Pucharu Polski

Trwają rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu okręgowym w naszym województwie. Promocję do ćwierćfinału tej fazy piłkarskich zmagań wywalczą po dwa zespoły z okręgu sieradzkiego, łódzkiego, piotrkowskiego i skierniewickiego. Znamy już pierwszego ćwierćfinalistę, który niespodziewanie wyeliminował trzecioligowego Pelikana Łowicz.
19 października 2021

Rocznik 2013A podawał piłki podczas niedzielnego meczu

Niedzielny mecz Lechii Tomaszów Mazowiecki z Sokołem Aleksandrów Łódzki był wyjątkowy pod jednym bardzo ważnym względem. Po raz pierwszy w tym sezonie podczas spotkania wokół boiska pojawili się młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Lechii, którzy pełnili bardzo ważną rolę podawania piłek starszym kolegom rywalizującym na boisku.
18 października 2021

Galeria zdjęć z meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Bezbramkowy remis z zamykającym tabelę I grupy III ligi Sokołem Aleksandrów Łódzki można było uznać za porażkę, jednak biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania był to sprawiedliwy wynik i trzeba ten jeden punkt uszanować. Zielono-czerwoni walczyli o zwycięstwo, ale im się to nie udało. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć […]
17 października 2021

Bezbramkowy remis z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Lechii Tomaszów Mazowiecki z Sokołem Aleksandrów Łódzki w spotkaniu 14. kolejki I grupy III ligi. Goście postawili poprzeczkę bardzo wysoko i zielono-czerwoni mimo kilku dobrych okazji na bramkę nie byli w stanie strzelić zwycięskiego gola. Końcowy rezultat śmiało można uznać za sprawiedliwy wynik.
16 października 2021

Wrócić na zwycięską domową ścieżkę – zapowiedź meczu z Sokołem

Po efektownej wyjazdowe wygranej z Ursusem Warszawa zielono-czerwoni wracają na Stadion Miejski im. Braci Gadajów, aby w niedzielę 17 października zmierzyć się z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Podopieczni trenera Dominika Berdnarczyka będą chcieli wrócić na zwycięską domową ścieżkę jednak nie będzie to łatwe, ponieważ rywale bardzo motywują się na to spotkanie.
16 października 2021

TCS zakupiło sprzęt dla bramkarzy Akademii

Tomaszowskie Centrum Sportu zakupiło najlepszy sprzęt Football Masters i wyposażyło bramkarzy Akademii Piłkarskiej Lechia Tomaszów Mazowiecki w nowe rękawice. Dzięki temu podopieczni trenera Krzysztofa Barana mogą w jak najlepszy sposób doskonalić swoje umiejętności bramkarskie.