Aktualności

3 grudnia 2021

PZPN wprowadził limity wiekowe dla sędziów

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął uchwałę o wprowadzeniu limitów wiekowych dla sędziów prowadzących zawody sportowe w poszczególnych klasach rozgrywkowych szczebla centralnego. Tym samym kluby poznały maksymalny wiek arbitrów uprawnionych do prowadzenia meczów piłkarskich. Uchwała wejdzie w życie na początku 2022 roku.
2 grudnia 2021

Zimowa przerwa potrwa do 10 stycznia

Po rozegranym awansem z rundy wiosennej meczu z Mamrami Giżycko piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zjedli wspólny obiad i rozjechali się na zimowe urlopy. Na pierwszych zajęciach w okresie przygotowawczym zielono-czerwoni spotkają się dopiero po Nowym Roku, a dokładnie w poniedziałek 10 stycznia.
1 grudnia 2021

Kolejny mecz I grupy III ligi przełożone

Jeszcze tylko jeden mecz odbędzie się w tym roku w I grupie III ligi. Chodzi dokładnie o zaległe spotkanie w ramach 15. kolejki, w którym rezerwy Jagiellonii Białystok podejmą Mamry Giżycko. Odwołano natomiast i przełożono na wiosnę 2022 roku spotkanie pomiędzy Sokołem Aleksandrów Łódzki a Pelikanem Łowicz.
30 listopada 2021

Skrót meczu z Mamrami Giżycko (wideo)

Ostatni raz wracamy do niedzielnego meczu zielono-czerwonych z Mamrami Giżycko, aby zaprezentować ostatni raz w tym roku skrót ligowego spotkania. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka walczyli o zwycięstwo, ale ostatecznie podzielili się z beniaminkiem punktami. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z niedzielnego meczu.
29 listopada 2021

Galeria zdjęć z meczu z Mamrami Giżycko

Ostatnie spotkanie w tym roku o ligowe punkty na boisku głównym Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów zielono-czerwoni rozegrali z Mamrami Giżycko. Podopiecznym trenera Dominika Bednarczyka nie udało się zwyciężyć, ale ten jeden punkt należy szanować. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego meczu.
28 listopada 2021

Remis z Mamrami Giżycko na „rozpoczęcie” rundy wiosennej

Lechia Tomaszów Mazowiecki zremisowała z Mamrami Giżycko 0:0 w rozegranym awansem z rundy wiosennej meczu 20. kolejki I grupy III ligi. Przyjezdni dzielnie się bronili i nastawili na kontry, a zielono-czerwoni mimo wielu prób nie byli w stanie strzelić zwycięskiego gola. Tym samym podopieczni trenera Dominika Bednarczyka zakończyli w tym […]
27 listopada 2021

Dobrze rozpocząć rundę „wiosenną” – zapowiedź meczu z Mamrami

Mimo, że runda jesienna I grupy III ligi się zakończyła piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki czeka jeszcze jedno, ostatnie już spotkanie o ligowe punkty w tym roku. W niedzielę 28 listopada o godzinie 12:00 zielono-czerwoni podejmą w ramach 20. kolejki rozegranej awansem z rundy wiosennej Mamry Giżycko. Beniaminek nie będzie łatwym […]
26 listopada 2021

Damian Szczytniewski poprowadzi mecz z Mamrami

Wiemy już kto będzie głównym rozjemcą spotkania rozegranego awansem z rundy wiosennej, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie Mamry Giżycko. Ten pojedynek w ramach 20. kolejki I grupy III ligi poprowadzi Damian Szczytniewski z Płocka. Dla młodego sędziego będzie to 22 spotkanie prowadzone na poziomie III ligi.
24 listopada 2021

Artur Dunajski na testach w Wiśle Płock

Artur Dunajski przebywa na testach w pierwszej drużynie Wisły Płock występującej w PKO BP Ekstraklasie. Młody obrońca bierze udział w zajęciach treningowych Nafciarzy od poniedziałku 22 listopada i będzie trenował do soboty 27 listopada. To kolejne wielkie wyróżnienie nie tylko dla samego piłkarza, ale także dla całego klubu.
23 listopada 2021

Kibice Lechii oddali hołd ŚP „Melonowi”

Tak jak zapowiadali kibice Lechii Tomaszów Mazowiecki, mecz z Pilicą Białobrzegi miał być trochę inny niż zwykle i był. Fani zielono-czerwonych przed samym meczem oraz kilka razy w jego trakcie oddali hołd swojemu bratu po szalu Mariuszowi „Melonowi” Luskowi, który zmarł nagle i niespodziewanie.