Aktualności

9 czerwca 2024

Wypowiedzi po meczu Lechia – Olimpia Zambrów

Nie tak ostatni mecz w tym sezonie wyobrażali sobie kibice i sympatycy zielono-czerwonych. Wysoka porażka ze spadającą z ligi Olimpią Zambrów mocno zabolała. Po meczu zupełnie w innych nastrojach skomentowali spotkanie trenerzy obu zespołów: Mykola Dremliuk (Olimpia) i szkoleniowiec Lechii Mateusz Milczarek.
8 czerwca 2024

Wysoka domowa porażka z Olimpią w ostatnim meczu

Wysoką porażką 0:5 (0:2) zakończyło się ostatnie spotkanie w sezonie 2023/2024 w ramach 34. kolejki I grupy III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Olimpią Zambrów. Goście aż trzy bramki zdobyli z rzutów karnych, ale mimo wysokiej wygranej spadli do IV ligi, ze względu na wygraną innych drużyn, które zagrożone […]
7 czerwca 2024

Udanie zakończyć sezon – zapowiedź meczu z Olimpią Zambrów

To będzie ostatni piłkarski akcent o ligowe punkty w sezonie 2023/2024. Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki w ramach 34. kolejki I grupy III ligi podejmą Olimpię Zambrów. Lechiści będą chcieli udanie zakończyć ten sezon wygraną, ale nie będzie to łatwe, ponieważ drużyna gości musi wygrać i liczyć na korzystne wyniki innych […]
6 czerwca 2024

Lechiści wznawiają treningi do sobotniego meczu

Po ciężko przepracowanym poniedziałku oraz wtorku trener Mateusz Milczarek wraz ze sztabem szkoleniowym dał swoim podopiecznym wolną środę. Zielono-czerwoni tym samym po krótkim odpoczynku w czwartek (6 czerwca) wznowią przygotowania do ostatniego meczu sezonu 2023/2024 I grupy III ligi z Olimpią Zambrów ( sobota – 8 czerwca, godzina: 17:00).
5 czerwca 2024

W sobotę zakończenie sezonu z Olimpią Zambrów

Zbliża się ostatni mecz rundy wiosennej i tym samym całego sezonu 2023/2024 I grupy III ligi. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka grają już wyłączenie o prestiż, czyli zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli (4 miejsce). Zupełnie inny cel sobotniego meczu przyświeca drużynie Olimpii Zambrów, która walczyć będzie o utrzymanie.
4 czerwca 2024

Dzień Dziecka z Akademią Piłkarską Lechii za nami

To było naprawdę świetne wydarzenie dla podopiecznych Akademii Piłkarskiej Lechii oraz wszystkich dzieci. W piątek 31 maja na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej 5/7 odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Przez blisko cztery godziny nie brakowało świetnej zabawy zwieńczonej wspólnym wyjazdem na mecz do Skierniewic.
3 czerwca 2024

Rozpoczęły się przygotowania do ostatniego meczu sezonu

Po piątkowym meczu w Skierniewicach trener Mateusz Milczarek wraz ze sztabem szkoleniowym dał zielono-czerwonym wolną sobotę oraz niedzielę. W poniedziałek natomiast lechiści spotkali się na zajęciach treningowych, które rozpoczęły przygotowania do ostatniego ligowego meczu w tym sezonie z Olimpią Zambrów.
2 czerwca 2024

Polonia Lidzbark Warmiński pierwszym beniaminkiem

Znamy pierwszego z czterech beniaminków I grupy III ligi nowego sezonu 2024/2025. W sobotę 1 czerwca pierwsze miejsce w IV lidze warmińsko-mazurskiej i tym samym awans zapewniła sobie drużyna Polonii Lidzbark Warmiński. Lider rozgrywek wygrał swoje wyjazdowe spotkanie w Iłowie, a goniący Polonię Znicz niespodziewanie przegrał z Jeziorakiem.
1 czerwca 2024

Wypowiedzi trenerów po meczu Unia – Lechia

Nowego obiektu w Skierniewicach piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki nie udało się zdobyć. Zielono-czerwoni przez dłuższy czas odrabiali straty i ostatecznie nie udało im się uzyskać korzystnego wyniku. Po meczu całe spotkanie podsumowali szkoleniowcy obu zespołów: Mateusz Milczarek z Lechii oraz Kamil Socha z Unii Skierniewice.
31 maja 2024

Nieznaczna porażka w Skierniewicach

W hitowym meczu 33. kolejki I grupy III ligi piłkarze Lechii przegrali na wyjeździe z Unią Skierniewice 2:1 (1:0). Gospodarze byli lepszym zespołem w tym spotkaniu i potrafili przełożyć to na zdobycz bramkową. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka musieli gonić wynik, ale zabrakło im czasu na osiągniecie korzystnego wyniku.