Aktualności

28 stycznia 2023

Sparingowe zwycięstwo ze Starem Starachowice

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali 2:0 (2:0) z liderem IV ligi świętokrzyskiej Starem Starachowice w swoim drugim meczu sparingowym w okresie przygotowawczym do rundy jesiennej. Obie bramki zielono-czerwoni strzeli w pierwszej odsłonie. Na listę strzelców wpisali się Klim Morenkov oraz Bartosz Snopczyński.
18 stycznia 2023

Pewna wygrana z Ceramiką Opoczno

Zielono-czerwoni mają za sobą pierwszy mecz kontrolny. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka wygrali na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej z czwartoligową Ceramiką Opoczno 3:1 (1:0). Wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelili zawodnicy testowani. Warto dodać, że w tym meczu wystąpiło większość nowych graczy, którym przyglądał się sztab szkoleniowy.
17 stycznia 2023

Z Ceramiką pierwszy sprawdzian

W najbliższą środę 18 stycznia o godzinie 18:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają pierwszy mecz kontrolny ww okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka podejmą czwartoligową Ceramikę Opoczno.
14 stycznia 2023

Pierwszy tydzień przygotowań zakończyła gra wewnętrzna

Pierwszy (niepełny) tydzień przygotowań do rundy wiosennej I grupy III ligi mają za sobą piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Zielono-czerwoni zakończyli go grą wewnętrzną, która odbyła się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Nowowiejskiej. Tomaszowianie w niedzielę mieli natomiast wolne.
11 stycznia 2023

Zdjęcia z pierwszego treningu w okresie przygotowawczym

Po ponad miesięcznym odpoczynku od piłki zawodnicy Lechii Tomaszów Mazowiecki spotkali się na pierwszych zajęciach treningowych w 2023 roku. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka we wtorek 10 stycznia oficjalnie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej I grupy III ligi. Na pierwszym treningu nie mogło zabraknąć naszego obiektywu.
10 stycznia 2023

Przygotowania do rundy wiosnnej rozpoczęte

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki we wtorek 10 stycznia odbyli pierwszy oficjalny trening po długich urlopach i świąteczno-noworocznej przerwie. Tomaszowianie trenowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Tym samym podopieczni trenera Mateusza Milczarka oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2022/2023 I grupy III ligi.
9 stycznia 2023

We wtorek rozpoczęcie przygotowań do ligowej wiosny

W najbliższy wtorek 10 stycznia piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki spotkają się na pierwszych zajęciach treningowych po przerwie. Inauguracyjny trening w 2023 roku rozpocznie oficjalne przygotowania zielono-czerwonych do rundy wiosennej I grupy III ligi. Tomaszowian będzie czekać aż osiem tygodni ciężkiej pracy.
8 stycznia 2023

Podziękowania za zakup dresów i toreb sportowych

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania firmie „Enerec” za zakup dresów i toreb na sprzęt sportowy młodym zawodnikom Akademii Piłkarskiej Lechii Tomaszów Mazowiecki. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja celów i marzeń najmłodszych adeptów piłkarskich. W imieniu zawodników, rodziców i trenerów jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
6 stycznia 2023

Pożegnanie Kazimierza Macudy

Niestety ten rok rozpoczął się od niemiłej informacji. W środę 4 stycznia w wieku 89 lat zmarł Kazimierz Macuda, były zawodnik i działacz Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Pilicy Tomaszów Mazowiecki. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 9 stycznia o godzinie 12:00 w Rawie Mazowieckiej.
31 grudnia 2022

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Z okazji nadchodzącego Nowego 2023 roku, wszystkim sympatykom, kibicom oraz sponsorom RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki życzymy: wszelkiej pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech Nowy Rok obfituje w szczęśliwe wydarzenia oraz sukcesy sportowe Naszego Klubu przynoszące wiele satysfakcji i radości.