Aktualności

15 maja 2021

Wysoka porażka z KS Kutno

W spotkaniu 8.kolejki grupy spadkowej I grupy III ligi Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała z KS Kutno 0:4 (0:1). To nie był wyraźnie dzień zielono-czerwonych, którzy osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników nie byli w stanie przeciwstawić się silnemu liderowi. Tym razem trzy punkty pojechały do Kutna.
14 maja 2021

Walczyć mimo osłabień – zapowiedź meczu z KS Kutno

Osłabieni brakiem Patryka Jakubczyka oraz Krystiana Mroczka, którzy będą pauzować za kartki, do meczu z liderem grupy spadkowej podejdą piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Szkoleniowiec Dominik Bednarczyk nie będzie mógł prawdopodobnie skorzystać z kilku kontuzjowanych zawodników. Mimo to lechiści będą w sobotę walczyć o punkty.
13 maja 2021

Kamil Krasnopolski sędzią głównym z KS Kutno

Znamy nazwisko głównego arbitra, który poprowadzi sobotnie spotkanie 8. kolejki grupy spadkowej I grupy III ligi, w którym Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmie na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów KS Kutno. Spotkanie to poprowadzi Kamil Krasnopolski z Wydziału Sędziowskiego ŁZPN, a jego pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 14:00.
11 maja 2021

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z KS Kutno

Na ten moment klub i kibice zielono-czerwonych czekali od dawna. Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na pierwszy w tej rundzie domowy mecz Lechii z udziałem publiczności. W związku z rządowymi obostrzeniami liczba wejściówek na sobotnie spotkanie będzie ograniczona. Pojedynek z klubem z Kutna będzie mogło obejrzeć niecałe 250 osób.
9 maja 2021

Galeria zdjęć z meczu z Kaczkan Huraganem Morąg

Sobotnie zwycięstwo z przedostatnim w tabeli Kaczkan Huraganem Morąg było bardzo ważne. Mecz naprawdę był ciekawy przez sytuacje podbramkowe jakie stworzyli piłkarze obu drużyn. Udało nam się zrobić kilka fotek podczas tego pojedynku. Zapraszamy zatem do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z tego spotkania.
8 maja 2021

Wysokie zwycięstwo z Kaczkan Huraganem Morąg

Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki wygrali z Kaczkan Huraganem Morąg 4:2 (2:1) w spotkaniu 7. kolejki grupy spadkowej I grupy III ligi. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka sięgnęli po trzy punkty i tym samym zrobili kolejny bardzo duży krok w kierunku utrzymania w rozgrywkach.
7 maja 2021

Podtrzymać domową serię – zapowiedź meczu z Huraganem Morąg

Piłkarze Lechii kończą przygotowania do kolejnego meczu ligowego. W sobotę 8 maja rywalem podopiecznych trenera Dominika Bednarczyka będzie Huragan Morąg. Zespół z Warmii i Mazur mimo, że ma matematyczne szanse na utrzymanie na pewno przyjedzie walczyć o pełną pulę. Zielono-czerwoni natomiast będą starali się podtrzymać domową serię zwycięstw.
6 maja 2021

Karol Wójcik poprowadzi mecz z Huraganem Morąg

Karol Wójcik reprezentujący Wydział Sędziowski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej będzie głównym sędzią najbliższego meczu Lechii Tomaszów Mazowiecki z Huraganem Morąg. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi w sobotę 8 maja o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w Tomaszowie Mazowieckim.
5 maja 2021

Pucharowa środa ligowych rywali

Powoli zbliża się kolejna ligowa kolejka w I grupie III ligi. Sporo zespołów z grupy spadkowej nie miało dłuższego odpoczynku, ponieważ dzisiaj (środa – 5 maja) rozgrywało mecze wojewódzkiego Pucharu Polski. Wśród ekip, które pożegnały się z tymi rozgrywkami jest m.in. najbliższy rywal zielono-czerwonych Huragan Morąg.
1 maja 2021

Galeria zdjęć z meczu z Pelikanem Łowicz

Piątkowa wygrana Lechii Tomaszów Mazowiecki z Pelikanem Łowicz była niezmiernie ważna w kontekście walki o utrzymanie. Zielono-czerwoni pokonali wyżej notowanego rywala sięgnęli po komplet punktów i oddalili się trochę od strefy spadkowej. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.