Informacje dla Kibiców

15 czerwca 2021

Lokalni Patrioci wspierali Lechię w Wikielcu

Po raz ostatni nawiązujemy do sobotniego meczu z GKS Wikielec, ale trzeba o tym wspomnieć i napisać. Na bardzo odległym i trudnym terenie w Wikielcu drużynę wsparli najwierniejsi kibice – Lokalni Patrioci. Fani zielono-czerwonych na Warmii i Mazurach pojawili się w małej grupce i dopingowali podopiecznych trenera Dominika Bednarczyka.
11 maja 2021

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z KS Kutno

Na ten moment klub i kibice zielono-czerwonych czekali od dawna. Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na pierwszy w tej rundzie domowy mecz Lechii z udziałem publiczności. W związku z rządowymi obostrzeniami liczba wejściówek na sobotnie spotkanie będzie ograniczona. Pojedynek z klubem z Kutna będzie mogło obejrzeć niecałe 250 osób.
24 marca 2021

Lokalni Patrioci przekazali koszulkę Tobiaszkowi Choduniowi

Lokalni Patrioci przekazali nową koszulkę Lechii Tomaszów Mazowiecki Tobiaszkowi Choduniowi, którą wylicytowali za pośrednictwem internetu. To kolejny piękny gest kibiców zielono-czerwonych, którzy nie raz udowadniali, że mają dobre serce i pomagają potrzebującym. Małemu wojownikowi został przekazany domowy trykot (zielony) z numerem 10.