Galeria zdjęć

9 maja 2021

Galeria zdjęć z meczu z Kaczkan Huraganem Morąg

Sobotnie zwycięstwo z przedostatnim w tabeli Kaczkan Huraganem Morąg było bardzo ważne. Mecz naprawdę był ciekawy przez sytuacje podbramkowe jakie stworzyli piłkarze obu drużyn. Udało nam się zrobić kilka fotek podczas tego pojedynku. Zapraszamy zatem do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z tego spotkania.
1 maja 2021

Galeria zdjęć z meczu z Pelikanem Łowicz

Piątkowa wygrana Lechii Tomaszów Mazowiecki z Pelikanem Łowicz była niezmiernie ważna w kontekście walki o utrzymanie. Zielono-czerwoni pokonali wyżej notowanego rywala sięgnęli po komplet punktów i oddalili się trochę od strefy spadkowej. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.
25 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki

Jeden punkt zdobyty na bardzo trudnym terenie z wymagającym rywalem jakim jest Sokół Aleksandrów Łódzki trzeba uznać za cenną zdobycz. Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki niezwykle walczyli w sobotnim spotkaniu i w pełni zasłużyli na ten remis. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pojedynku w Aleksandrowie Łódzkim.
22 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie

Lechia Tomaszów Mazowiecki zrobiła swoje i sięgnęła w środowe popołudnie po komplet punktów. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka długo próbowali przebić się przez obronę gości, ale ostatecznie rozwiązali worek z bramkami i strzelili trzy gole. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie.
18 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Olimpią Zambrów

Emocje po meczu w Zambrowie powoli opadają. Zielono-czerwoni zostawili wiele sił na boisku, aby wywalczyć ważne punkty. Niestety zabrakło kwadransa, aby móc cieszyć się z wygranej lub remisu. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wyjazdowego meczu z Olimpią Zambrów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.
15 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu pucharowego z ŁKS II Łódź

Wracamy jeszcze na chwilę do środowego meczu ćwierćfinału wojewódzkiego Pucharu Polski z rezerwami ŁKS II Łódź. Zielono-czerwoni dzielnie walczyli, ale odpadli z dalszej rywalizacji. Mimo fatalnej pogody udało nam się zrobić kilka fotek z tego pojedynku. Zapraszamy do obejrzenia poniższej małej galerii zdjęć.
11 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Ursusem Warszawa

Zielono-czerwoni zdobyli kolejny cenny komplet punktów. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka w ciągu czterech tygodni dwukrotnie pokonali Ursus Warszawa. Tym razem tomaszowianie zwyciężyli 1:0 po trafieniu z rzutu karnego Patryka Jakubczyka. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.
4 kwietnia 2021

Galeria zdjęć z meczu z Concordią Elbląg

Zielono-czerwoni odnieśli w Wielką Sobotę zasłużone zwycięstwo z Concordią Elbląg. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka wykonali ciężką pracę i tym samym zapewnili sobie i kibicom radosne święta. Cenne trzy punkty pozwoliły naszej drużynie na opuszczenie strefy spadkowej. Zapraszamy serdecznie od obejrzenia poniższej galerii zdjęć z wczorajszego spotkania.
21 marca 2021

Galeria zdjęć z meczu z Bronią Radom

Piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki nie udało się zdobyć kompletu punktów w starciu z Bronią Radom. Zielono-czerwoni mimo olbrzymiej walki nie byli w stanie strzelić zwycięskiego gola. Wracając jeszcze do sobotniego meczu zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.
7 marca 2021

Galeria zdjęć z meczu z Błonianką Błonie

Piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki nie udało się odnieść korzystnego rezultatu w zaległym meczu 14. kolejki I grupy III ligi. Błonianka Błonie wykorzystała błędy naszej drużyny i wywiozła z Tomaszowa komplet punktów. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z tego meczu. Bardzo serdecznie dziękujemy autorce Annie Musierowicz za świetną pracę.
7 lutego 2021

Galeria zdjęć z meczu z ŁKS II Łódź

Sparingiem z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego zakończyli piąty tydzień przygotowań do ligowej wiosny piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki. Mecz kontrolny z mistrzem jesieni IV ligi łódzkiej mimo porażki był bardzo pożytecznym sprawdzianem. Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć z tego spotkania.
31 stycznia 2021

Galeria zdjęć z Grodziska Mazowieckiego