Galeria zdjęć

4 września 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Olimpia Zambrów

Tym razem piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki nie udało się zdobyć punktów w domowym starciu z beniaminkiem Olimpią Zambrów. Gospodarze mieli więcej szczęścia i przeprowadzili jedną skuteczną akcję na wagę trzech punktów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego meczu, która dostępna jest poniżej.
22 sierpnia 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Warta Sieradz

To było bardzo ważne zwycięstwo zielono-czerwonych. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka wygrali z Wartą Sieradz i dopisali na swoje konto pierwszy komplet punktów w nowym sezonie. Nie zabrakło na tym meczu naszego obiektywu. Zachęcamy do obejrzenia poniższej obszernej galerii zdjęć z niedzielnej konfrontacji.
31 lipca 2022

Galeria zdjęć ze sparingu Lechia – Star Starachowice

Sobotni mecz kontrolny ze Startem Starachowice był ostatnim sprawdzianem formy zielono-czerwonych w okresie przygotowawczym. Niestety nie wzięli w nim udział powołani na UEFA Regions Cup zawodnicy. Szansę występu otrzymali dzięki temu młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej. Zachęcamy do obejrzenia poniższych zdjęć z tego meczu.
28 lipca 2022

Galeria zdjęć z meczu sparingowego Lechia – Orkan Buczek

Środowe spotkanie kontrolne z czwartoligowym Orkanem Buczek (zwycięstwo 2:1) było przedostatnim meczem sparingowym zielono-czerwonych w okresie przygotowawczym do nowego sezonu 2022/2023 I grupy III ligi. Lechiści są na ostatniej prostej przed startem rozgrywek. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z środowego spotkania.
17 lipca 2022

Zdjęcia z meczu Widzew II Łódź – Lechia

Sobotnie spotkanie kontrolne z rezerwami Widzewa Łódź było dla tomaszowian bardzo pożytecznym sprawdzianem. Zielono-czerwoni wiedzą co należy poprawić i nad czym muszą głównie pracować w dalszej części okresu przygotowawczego. Poniżej prezentujemy garść fotek z sobotniego pojedynku i zachęcamy do ich obejrzenia.
6 lipca 2022

Pierwszy trening w sezonie 2022/2023 w obiektywie

Rozpoczęcie przygotowań do rundy jesiennej nowego sezonu 2022/2023 to znak, że piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki czeka ciężka praca na treningach. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka we wtorek odbyli pierwsze zajęcia. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nich również naszego obiektywu. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego treningu.
19 czerwca 2022

Galeria zdjęć z meczu Pilica Białobrzegi – Lechia

Ostatni mecz sezonu 2021/2022 w I grupie III ligi nie zapadnie w pamięci Lechii Tomaszów Mazowiecki z pozytywnej strony. Zielono-czerwoni przegrali wysoko po prostych błędach w Białobrzegach z miejscową Pilicą 5:2 (3:1). Dzięki temu i porażce Kutna gospodarze utrzymali się w rozgrywkach. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania.
28 maja 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – KS Kutno

Trzy punkty po piątkowym meczu Lechii z KS Kutno zostały w Tomaszowie Mazowieckim. Zielono-czerwoni mogli cieszyć się z drugiej wygranej z rzędu i umocnienia w czołówce rozgrywek I grupy III ligi. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątkowego spotkania, które dostępne są poniżej.
22 maja 2022

Galeria zdjęć z meczu Sokół – Lechia

Trzy punkty przywiezione z Aleksandrowa Łódzkiego to był obowiązek jaki piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki udało się spełnić. Co prawda zielono-czerwoni wysoko prowadzili, ale w końcówce roztrwonili część przewagi i do końcowego gwizdka musieli zachować czujność. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z sobotniego meczu.
16 maja 2022

Galeria zdjęć z meczu z Ursusem Warszawa

To nie był zdecydowanie udany tydzień dla piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki. Po środowej porażce w Nowym Dworze Mazowieckim, w niedzielne późne popołudnie podopieczni trenera Dominika Bednarczyka przegrali na własnym boisku z Ursusem Warszawa. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania.
12 maja 2022

Galeria zdjęć z Nowego Dworu Mazowieckiego

Środowa wyprawa do Nowego Dworu Mazowieckiego nie była udana dla zielono-czerwonych. Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka przegrali z miejscowym Świtem 2:0 (2:0). Niestety o przebiegu, a przede wszystkim wyniku spotkania zadecydował rzut karny dla gospodarzy na początku meczu. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze środowego spotkania.
9 maja 2022

Galeria zdjęć z meczu z Jagiellonią II Białystok

Spotkanie z Jagiellonią II Białystok nie było porywającym widowiskiem, ale najważniejsze, że zielono-czerwoni zagrali skutecznie i odnieśli zwycięstwo. Dzięki tej wygranej tomaszowianie przełamali złą serię przegranych meczów. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego pojedynku z drugim garniturem Jagiellonii Białystok.