Galeria zdjęć

21 listopada 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Broń Radom

Mecz z Bronią Radom zakończył tegoroczne zmagania o ligowe punkty i bardzo udaną rundę jesienną. Zielono-czerwoni z całą pewnością zasłużyli na słowa uznania, a niedzielne spotkanie z drużyną z Radomia potwierdziło świetną formę podopiecznych trenera Mateusza Milczarka. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć. Autorami fotek są: Daria Jańczyk & Robert Tarnowski z […]
13 listopada 2022

Galeria zdjęć z meczu Ursus Warszawa – Lechia

To było najwyższe zwycięstwo w rundzie jesiennej i jak na razie całym sezonie. Piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki rozgromili na wyjeździe Ursus Warszawa 1:7 (1:2). Podopieczni trenera Mateusza Milczarka zagrali koncertowo i sięgnęli po ważne trzy punkty. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z sobotniego meczu w stolicy.
7 listopada 2022

Galeria zdjęć z meczu z Sokołem Ostróda

W osłabionym składzie bez pauzujących za przekroczenie limitu żółtych kartek Kamila Szymczaka i Artura Amrozińskiego piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki zremisowali ze spadkowiczem z II ligi Sokołem Ostróda. Poniżej prezentujemy obszerną galerię zdjęć z niedzielnego meczu, której autorem jest Daria Jańczyk (My to Spectrum).
24 października 2022

Galeria zdjęć z Łowicza

Zielono-czerwoni kontynuują serię meczów bez porażki. Tym razem podopieczni trenera Mateusza Milczarka zremisowali na bardzo trudnym terenie w Łowiczu z miejscowym Pelikanem 1:1 (0:0). Była walka na boisku i głośny doping Lokalnych Patriotów z trybun. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z niedzielnego spotkania.
17 października 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

To było naprawdę bardzo ciekawe widowisko piłkarskie. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka pokonali w pięknym stylu Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0 (2:0) i umocnili się w środkowej części tabeli. Udało nam się zrobić kilka fotek z niedzielnego spotkania. Prezentujemy je poniżej.
4 września 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Olimpia Zambrów

Tym razem piłkarzom Lechii Tomaszów Mazowiecki nie udało się zdobyć punktów w domowym starciu z beniaminkiem Olimpią Zambrów. Gospodarze mieli więcej szczęścia i przeprowadzili jedną skuteczną akcję na wagę trzech punktów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego meczu, która dostępna jest poniżej.
22 sierpnia 2022

Galeria zdjęć z meczu Lechia – Warta Sieradz

To było bardzo ważne zwycięstwo zielono-czerwonych. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka wygrali z Wartą Sieradz i dopisali na swoje konto pierwszy komplet punktów w nowym sezonie. Nie zabrakło na tym meczu naszego obiektywu. Zachęcamy do obejrzenia poniższej obszernej galerii zdjęć z niedzielnej konfrontacji.
31 lipca 2022

Galeria zdjęć ze sparingu Lechia – Star Starachowice

Sobotni mecz kontrolny ze Startem Starachowice był ostatnim sprawdzianem formy zielono-czerwonych w okresie przygotowawczym. Niestety nie wzięli w nim udział powołani na UEFA Regions Cup zawodnicy. Szansę występu otrzymali dzięki temu młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej. Zachęcamy do obejrzenia poniższych zdjęć z tego meczu.
28 lipca 2022

Galeria zdjęć z meczu sparingowego Lechia – Orkan Buczek

Środowe spotkanie kontrolne z czwartoligowym Orkanem Buczek (zwycięstwo 2:1) było przedostatnim meczem sparingowym zielono-czerwonych w okresie przygotowawczym do nowego sezonu 2022/2023 I grupy III ligi. Lechiści są na ostatniej prostej przed startem rozgrywek. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z środowego spotkania.
17 lipca 2022

Zdjęcia z meczu Widzew II Łódź – Lechia

Sobotnie spotkanie kontrolne z rezerwami Widzewa Łódź było dla tomaszowian bardzo pożytecznym sprawdzianem. Zielono-czerwoni wiedzą co należy poprawić i nad czym muszą głównie pracować w dalszej części okresu przygotowawczego. Poniżej prezentujemy garść fotek z sobotniego pojedynku i zachęcamy do ich obejrzenia.
6 lipca 2022

Pierwszy trening w sezonie 2022/2023 w obiektywie

Rozpoczęcie przygotowań do rundy jesiennej nowego sezonu 2022/2023 to znak, że piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki czeka ciężka praca na treningach. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka we wtorek odbyli pierwsze zajęcia. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nich również naszego obiektywu. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z pierwszego treningu.
19 czerwca 2022

Galeria zdjęć z meczu Pilica Białobrzegi – Lechia

Ostatni mecz sezonu 2021/2022 w I grupie III ligi nie zapadnie w pamięci Lechii Tomaszów Mazowiecki z pozytywnej strony. Zielono-czerwoni przegrali wysoko po prostych błędach w Białobrzegach z miejscową Pilicą 5:2 (3:1). Dzięki temu i porażce Kutna gospodarze utrzymali się w rozgrywkach. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania.