Bilety

Bilety na mecze ligowe Lechii można nabywać w cenie 10 złotych (normalny) i 7 złotych (ulgowy). Ulgowe wejściówki przysługują kobietom, natomiast dzieci i młodzież do lat 14 za okazaniem legitymacji szkolnej oraz piłkarze Akademii Lechii Tomaszów Mazowiecki mają wstęp darmowy.

Bilety można nabywać w przedsprzedaży w biurze Klubu przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 w czwartki i piątki w godzinach pracy biura, natomiast w dniu meczu w kasie Klubu przy głównym wejściu na obiekt na godzinę przed rozpoczęciem meczu.

Cena biletów na mecze pucharowe ustalana będzie na bieżąco, a wpływ na wysokość wejściówek będzie miała ranga spotkania oraz klasa rywala.

Karnety na mecze Lechii można nabywać w biurze Klubu przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura. Cena abonamentów uzależniona jest od liczby spotkań w roli gospodarza. Np. jeśli ktoś zdecyduje się zakupić karnet, kiedy do końca sezonu Lechia przed własną publicznością rozgrywać będzie siedem spotkań cena abonamentu wyniesie 60 złotych, natomiast jeśli do końca sezonu będą cztery mecze to cena karnetu wyniesie 30 złotych. Warto wspomnieć, że posiadacze karnetów wstęp na wszystkie mecze pucharowe mają gratis.
karnet-01
karnet-02